PRESS DAY AW16/17

Aktualności Premiery Press Day

​Jesień już czuć w powietrzu a wraz z nią nadszedł nowy sezon w świecie mody. Czas zatem na prezentację trendów AW16/17. Szesnastego września podczas press day domu handlowego Mysia 3, ORSKA miała przyjemność przedstawić przedpremierowo dwie nadchodzące kolekcje.

Kolekcja Nepal, której premiera odbędzie się już w październiku, jest owocem miesięcznej pracy Anny Orskiej, nomen omen, w Nepalu. Podczas press day rzeźbione egzemplarze biżuterii z mosiądzu i srebra zostały zaprezentowane na tle jedwabnych tkanin przywiezionych z azjatyckiej wyprawy Anny. W ten sposób powstał wspaniały kontrast złotej i grafitowej biżuterii z soczystym różem i głęboką czernią indyjskiego jedwabiu.

W listopadzie z kolei w butikach pojawią się delikatne, ażurowe modele z leśnej kolekcji Thuja. Kolczyki, naszyjniki i bransolety z mosiężnych gałązek zostały ułożone na żywej thuji, dzięki czemu wyglądały niczym ściągnięte z nadgarstków i dekoltów leśnych rusałek.

Press day kolekcja press day kolekcja 3

Oprócz jesienno-zimowych kolekcji pojawiły się także inne nowości. Na press day po raz pierwszy można było przekonać się jak pachnie pracownia ORSKA :) Stworzony przez Senselier Marta Siembab specjalnie dla nas zapach wzbudzał naprawdę spore emocje, a nowy branding marki autorstwa Macieja Kaweckiego ze studia Brandburg dopełniał całości. Więcej szczegółów na ten temat wkrótce. Już niedługo poznacie odmienioną ORSKĄ! :) ;);) Stay tuned! ;)

press day 4press day 5

press day 6press day 7


Starsze wpisy Nowsze wpisy


Zostaw komentarz

Pamiętaj, komentarz musi zostać zatwierdzony przed opublikowaniem