Premiera kolekcji PERU w Poznaniu i w Bydgoszczy

Koniec lutego był dla marki ORSKA bardzo intensywny i upłynął pod znakiem premier nowej, podróżniczej linii biżuterii. Po warszawskiej prezentacji Anna Orska pokazała kolekcję PERU w Poznaniu oraz w Bydgoszczy.

Premiera nowej biżuterii marki ORSKA, premiera kolekcji PERU

W stolicy Wielkopolski biżuteria, która powstawała na peruwiańskich wyżynach, prezentowana była w murach Blow Up Hall 50/50. Zaproszeni goście mieli okazję przymierzyć limitowane wzory, które przyciągały wzrok barwnymi tkaninami i fasetowanymi kamieniami naturalnymi podkreślającymi inkaskie wzory. Wszyscy razem z projektantką obejrzeli premierowy pokaz dokumentu zrealizowanego przez TVN Style „Warsztaty Świata – Orska w Peru” oraz wysłuchali pełnej ciepła i emocji rozmowy Anny Orskiej z Dorotą Wellman. Wspomnienia niezwykłych przygód wywoływały wśród zaproszonych serdeczny śmiech. Artystka z radością odpowiadała na zadawane w kuluarach pytania dotyczące szczegółów wyprawy.

Premiera nowej biżuterii marki ORSKA, premiera kolekcji PERU

W Bydgoszczy fanki marki licznie przybyły na premierowy pokaz biżuterii. Butik ORSKA w Zielonych Arkadach pękał w szwach. Anna Orska zdradziła zgromadzonym jak powstawała kolekcja, co w tym procesie było najtrudniejsze, a co sprawiło jej najwięcej radości. Przybliżyła tajemnice inkaskiej symboliki, którą można znaleźć na bransoletkach, naszyjnikach i kolczykach z kolekcji PERU. Serdecznemu spotkaniu towarzyszyła rodzinna atmosfera, a długim rozmowom nie było końca.

Premiera nowej biżuterii marki ORSKA, premiera kolekcji PERU

Fot. Katarzyna Teinert

Twórcy filmu „Warsztaty Świata – Orska w Peru”:
Małgorzata Łupina, Paulina Tamulewicz, Przemysław Oleszczyk, Jacek Klisowski, Łukasz Żwirkowski, Janusz "Julo" Sus, Jacek Zakrzewski, Krzysztof Banaszyk, Bartosz Suchy, Witold Basiewicz, Joanna Bossowska, Katarzyna Luks, Anna Karlikowska, Mateusz Leleniewski, Emilia Wawrzyniak, Sylwia Maj Sawicka

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem