Powstawanie kolekcji Dissolve

Kolekcje

Obserwowanie farby rozpływającej się w wodzie jest jak patrzenie na chmury. To co widzisz zależy wyłącznie od twojej wyobraźni. Farba mieszająca się z wodą może być dymem poruszającym się w zwolnionym tempie, niebem o rożny porach dnia, kolorowymi wstążkami na wietrze. Tylko jedno jest pewne – to co widzisz istnieje tylko na ułamek sekundy i jest nie do powtórzenia.

Naturalnie powstające gradienty akwareli zachęcają do improwizacji i zabawy kolorem. Rozlane na papierze plamy farb, same tworzą spontaniczne wzory, które szybko zmieniają kształt. Jeśli przegapisz moment, kiedy są perfekcyjne, nigdy nie uda się ich powtórzyć. Taka improwizowana twórczość wymaga czujności i uwagi. Przeprowadziliśmy wiele eksperymentów i spośród nich wybraliśmy tylko najlepsze obrazy inspirowane naturą. Każdy z nich musiał korespondować z nadchodzącym okresem lekkości i rozkwitu.

Tak namalowane obrazy uwieczniliśmy w mosiężnych oprawach, zatrzymując krótki moment perfekcji na dłużej. Nieprzekwitające kolory mają za zadanie przypominać, że każdego roku wiosna nadejdzie ponownie. 

1234567891011


Starsze wpisy Nowsze wpisy


Zostaw komentarz

Pamiętaj, komentarz musi zostać zatwierdzony przed opublikowaniem