ORSKA gościem targów w trakcie Paris Fashion Week

Biżuteria ORSKA na fashionweek w Paryżu

Paryż przyciąga nie tylko rzesze turystów marzących o zrobieniu sobie zdjęcia z wieżą Eiffla czy odwiedzeniu Mony Lisy w Luwrze. Jest także mekką dla wszystkich fanów mody, którzy z niecierpliwością wypatrują najnowszych trendów. Dwa razy do roku najważniejsi kupcy, styliści i dziennikarze z całego świata przybywają do stolicy mody, by obejrzeć pokazy nowych kolekcji uznanych projektantów, odwiedzić zaprzyjaźnione showroomy oraz uczestniczyć w prestiżowych targach.

Biżuteria ORSKA na fashionweek w Paryżu

W dniach 27.09 – 30.09.2019 r. ORSKA zaprezentowała swoje kolekcje w ramach Targów TRANOI, które są częścią Paris Fashion Week. W zabytkowych wnętrzach Carrousel du Louvre pokazała inspirowane naturą kolekcje: Plantis, Apis, Thuja, Bery i Insekty. Projektantka wyeksponowała motywy roślinne na aranżacji wykonanej z ekologicznej tkaniny papierowej, które już niebawem będą standardem we wszystkich butikach marki. Slowfashion i odpowiedzialna moda marki ORSKA oraz inspiracja czystą doskonałością natury spotkały się z uznaniem organizatorów i odwiedzających.

Biżuteria ORSKA na Fashionweek w Paryżu

Paryska prezentacja kolekcji zorganizowana została przez Instytut Adama Mickiewicza pod marką Culture.pl i była częścią programu promującego polski design za granicą.

Biżuteria ORSKA na fashionweek w Paryżu

Ania Orska w Paryżu na targach biżuterii Tranoi

Culture.pl Adam Mickiewicz Institute

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem