Nowa kolekcja Plantis już w butikach

Kolekcja Plantis w kole - biżuteria ORSKA

Królestwo roślin jest bardziej rozległe, niż jakakolwiek inna monarchia. Mimo różnorodności roślin wiele z nich podziela umiejętność rozwijania kwiatów. Aromatyczne pąki nie tylko pozwalają im przetrwać, ale też mają niezwykły urok. Kwiaty na całym świecie oczarowują ludzi od pokoleń. Może właśnie w tym leży ich rozbrajająca siła.

Kompozycja biżuterii z kolekcji Plantis 1    Kompozycja biżuterii z kolekcji Plantis 2 

Kompozycja biżuterii z kolekcji Plantis 3    Kompozycja biżuterii z kolekcji Plantis 4

ORSKA uformowała już zdrowe pędy i silne liście, zatem przyszedł czas na pełen rozkwit. Projektantka Anna Orska, jako zdeklarowana entuzjastka wszystkich rodzajów kwiatów, wybrała czternaście gatunków. Znalazły się wśród nich zarówno klasyki polskich pejzaży, takie jak mak polny, rzepak czy kwiat wiśni, jak i bardziej egzotyczne rodzaje, z orchideą, frezją czy fuksją na czele.

Papierowe modele kwiatów Orska   Papierowe modele kwiatów Orska 2

Papierowe modele kwiatów Orska 3   Papierowe modele kwiatów Orska 4

Odręczne szkice przekształciła w papierowe modele, które następnie wycięła z równej blachy i skręciła zegarmistrzowskimi śrubami, niczym misterne blaszane origami. W ten sposób ORSKA rozwinęła liczne odmiany kolczyków, broszek i naszyjników.

Plantis powstawanie kolekcji - biżuteria Orska 1   Plantis powstawanie kolekcji - biżuteria Orska 2

Projekty przykuwają uwagę graficzną elegancją. Nie bez przyczyny kwiaty są obecne przy najważniejszych okazjach w życiu. Doskonale podkreślają kobiecą urodę, a gdy zgodnie z rozczulającym zwyczajem trafią w butonierkę gentelmana, akcentują jego męską elegancję.Nieprzypadkowo atlas roślin marki ORSKA rozkwita na jesień. Ma on tę zaletę, że jest niewrażliwy na zmiany pór roku. Podczas gdy w letnich miesiącach warto cieszyć się żywymi roślinami, ORSKA postanowiła zadbać by i w tych zimniejszych ich nie zabrakło.

Kolczyki z kolekcji Plantis 1   Kolczyki z kolekcji Plantis 2

Plantis   Plantis 2

 

 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem