Mineralogiczne bogactwo Ziemi w kolekcji Terra

Terra to łacińska nazwa Ziemi. Mineralogiczne skarby, które skrywa w swoim wnętrzu nasza planeta zainspirowały nas do stworzenia limitowanej kolekcji naszyjników z kamieniami naturalnymi w roli głównej. Okazałe bryły o wyraźnym szlifie, oprawione w mosiężne ramy i powieszone na długich łańcuchach to klasyka projektów ORSKA. Tym razem przygotowaliśmy trzydzieści naszyjników, z których każdy jest unikatem.

W kolekcji znalazły się przezroczyste minerały z barwnymi inkluzjami i wrostkami, które pozorną niedoskonałość kryształu górskiego przekształcają w jego największy atut, oraz czarne onyksy, ametysty, kwarce dymne i różowe. Struktura kamienia jest jak odcisk palca - dodaje charakteru i czyni każdy egzemplarz niepowtarzalnym.

kolekcja Terra, biżuteria artystyczna ORSKA

Znawcy amuletów utożsamiają kryształ górski z czystością i wierzą, że ta odmiana kwarcu oczyszcza atmosferę, przywraca harmonię i kumuluje dobrą energię. Onyks powszechnie uważany jest za talizman siły i niezależności, zaś kwarc różowy zaleca się wszystkim samotnym, pragnącym miłości. Niezależnie od tego, czy wierzycie w ezoteryczne właściwości minerałów czy też nie, oryginalny design biżuterii ORSKA nie pozostawi Was obojętnym na ich czystą, surową urodę.

kolekcja Terra, biżuteria artystyczna ORSKA

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem