Kolory lata w jubilerskiej interpretacji

Gdy słońce niestrudzenie grzeje odrobinie orzeźwiającej przyjemności trudno się oprzeć. W letnie upały szczególnie kuszą świeże smaki i kolory. Właśnie tę lekkość owocowych aromatów odnajdziecie w nowych projektach wakacyjnej biżuterii z kolekcji Gelato. Niczym najlepszy włoski deser uwodzą soczystymi barwami i apetycznym połyskiem nieregularnych kamieni naturalnych.

Biżuteria artystyczna ORSKA - kolekcja Gelato

Oryginalne naszyjniki, bransoletki i kolczyki powstały dzięki spontanicznemu połączeniu barwnych minerałów, takich jak ametyst, kwarc, granat, lazuryt, jadeit czy turkus, z drobnymi zawieszkami o geometrycznych kształtach i nieregularnych fakturach. Bezpretensjonalny miks drobnych ozdób utworzył linię lekkich projektów z nutką boho. Złoto i kolory rozświetlone letnim słońcem podkreślą opaleniznę zapalonych podróżniczek, niestrudzonych surferek i zwolenniczek relaksu w cieniu restauracyjnych parasoli.

biżuteria artystyczna ORSKA - kolekcja Gelato

Biżuteria z kolekcji Gelato, tak jak przyświecająca jej inspiracja, powstała dla niewinnej przyjemności, by chwile radości i relaksu móc celebrować jeszcze piękniej.

biżuteria artystyczna ORSKA - kolekcja Gelato

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem