Jemioła z życzeniami zdrowia, miłości i bliskości od ORSKA

Papierowa jemioła

Na nadchodzące Święta ORSKA przygotowała dla miłośników biżuterii coś szczególnego. Życząc każdemu tego co najlepsze, a przede wszystkim zdrowia i bezmiaru miłości, stworzyła w swojej pracowni jemiołę. Od starożytności uchodzi ona za dar bogów i lek na wszystko, co więcej, swe wyjątkowe moce roztacza również wokół swoich posiadaczy.

Jemioły z kolekcji Bery - biżuteria ORSKA 1       Jemioły z kolekcji Bery - biżuteria Orska 2
Jemioły z kolekcji Bery - biżuteria ORSKA 3       Jemioły z kolekcji Bery - biżuteria ORSKA 4
Nie jest to jednak zwykła jemioła, lecz zupełnie magiczna. Podania głoszą, że w noc letniego przesilenia wokół wiekowego dębu zgromadzili się prawie tak samo wiekowi druidzi. Zgodnie z wielopokoleniową tradycją, odziani w białe szaty odprawili rytuały i ceremonie, w trakcie których ścinali jemiołę złotym sierpem.  Następnie idąc orszakiem nieśli jemiołę owiniętą w jasne płótno do pracowni ORSKA, gdzie roślina została ofiarowana, tylko po to, by szerzyć dobro na świecie. Anna Orska z szacunkiem podeszła do daru i zadanie potraktowała z należytą powagą. Jemiołę odtworzyła perfekcyjnie w mosiądzu, uszlachetniła naturalnymi perłami, wypolerowała i cierpliwie, całymi miesiącami, hodowała z niej naszyjniki i kolczyki. Teraz nadszedł czas, aby przekazać ją dalej.
Jemioły przed odlewem - biżuteria ORSKA           Kolczyki jemioły z kolekcji Bery - biżuteria ORSKA    
Kolczyki jemioły z kolekcji Bery - biżuteria ORSKA          Naszyjnik jemioła z kolekcji Bery - biżuteria ORSKA   

Witalność jemioły jest tak silna, że nawet na bezlistnym drzewie pozostaje wiecznie zielona. Warto zatem skorzystać z jej magicznych mocy, gdyż noszona na szyi przywraca zdrowie, przynosi dobrobyt, chroni przed złem, zapewnia płodność i co najważniejsze, umacnia związki dusz i ciał.

Naszyjniki jemioły z kolekcji Bery - biżuteria ORSKA                   Jemioła - prezent świąteczny od marki ORSKA

Magiczna jemioła pojawiła się w kolczykach i naszyjnikach. Pojawiła się również pod sufitem w butikach marki. ORSKA zaprasza w swoje progi i zachęca do pocałunków pod jemiołą z nadzieją, że w ten sposób pomoże cementować wszystkie kochające związki.

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem