Jak powiedzieć kocham?

Orska biżuteria

Czym jest miłość? Czy to po prostu związek chemiczny czy też coś zupełnie nieuchwytnego? Jak to się dzieje, że człowiek nagle dostaje zawrotów głowy, nie może się na niczym skupić, a jednocześnie czuje tak ogromne szczęście?

Orska biżuteria

 

Fenomen miłości zajmuje naukowców i filozofów od wieków. Mimo, że trudno ją zdefiniować, to sposobów na jej wyrażenie jest wiele. Na nadchodzące Walentynki proponujemy wam zatem zupełnie nowy! Naszyjniki i breloki z walentynkowej linii kolekcji Love obfitują w różnorodność. Nowe projekty inspirowane dotychczasowymi kolekcjami Anny Orskiej reprezentują różne style, które jednak razem tworzą całość. Koncepcja połączenia tak kontrastowych stylistyk znalazła swoje źródło w złożoności miłości. 

Orska biżuteria

Orska biżuteria

 

Mimo tej samej nazwy, każde uczucie jest zupełnie inne, zbudowane na innych fundamentach i historiach. Niektóre z nich są wzruszające i czułe. Inne pragmatyczne, poważne albo zupełnie śmieszne. Jednak dopiero razem mogą stworzyć prawdziwą więź między bliskimi. Podobnie na pozór odmienne elementy zostały połączone w biżuterii, by wspólnie stworzyć spójną całość. Nasze literki składają się na zabawną i kreatywną kompozycję, bo wierzymy, że w miłości nie należy być zbyt poważnym. Przecież przy ukochanych, nie mamy się czego wstydzić, to właśnie przy nich możemy być sobą. 

ORSKA biżuteria

 

Tak jak zauroczenie to często początek czegoś wielkiego, tak literki z kolekcji Love to początek nowej przygody! Na miłości nie koniec, bądźcie czujni ;) 

ORSKA biżuteria Naszyjnik z kolekcji Machiny - MHN48-6 

Naszyjnik z kolekcji Machiny - MHN52-1

Naszyjnik z kolekcji Machiny - MHN52-5

Naszyjnik z kolekcji Love - LN38

Spinki mankietowe z kolekcji Love - LM28-1

Naszyjnik z kolekcji Vintage - VN48-8 

Naszyjnik z kolekcji Love - LN28-3

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem