#IwearORSKA vol. 8 - Jagoda i Jacek

#IwearOrska - sesja - Orska biżuteria

Po dłuższej przerwie wracamy z projektem #IwearORSKA, w którym pokazujemy że biżuteria jest przeznaczona dla każdego. Tym razem gościmy zakręconą parę - Jagodę i Jacka, którzy fantastycznie odzwierciedlają jedną z najważniejszych wartości marki ORSKA - razem. Więź Jagody i Jacka, aż z nich emanuje, tak samo jak pokłady humoru i niesamowitej energii. Zobaczcie sami! :)

"Kim jesteśmy? Przede wszystkim sobą! Dwie indywidualności, dwóch projektantów - wnętrzarz i wzornik, którzy się uzupełniają.

Jagoda: Ktoś kiedyś mi powiedział, że w związku ważne jest, żeby nie zapominać o sobie, ale jednocześnie znaleźć drogę, aby spotkać się w połowie mostu. To właśnie robimy. W życiu i w pracy, bo pracujemy również razem. 24 h razem! Istne szaleństwo, ale nam to pasuje."

Biżuteria, podobnie jak ubranie, jest jednym z najbardziej osobistych sposobów ekspresji. Przez wygląd wyrażamy nie tylko swoją estetykę, ale też osobowość i poglądy. Biżuteria ORSKA jest tworzona, aby pomóc podkreślać swój indywidualizm oraz uzupełniać wizerunek pięknymi i pełnymi znaczeń przedmiotami. 

#IwearOrska - sesja - Orska biżuteria

Pin z kolekcji Nefro - Orska biżuteria

#IwearORSKA - sesja - Orska biżuteria

Kolczyki z kolekcji Plantis - Orska biżuteria

Kolczyki z kolekcji Plantis - Orska biżuteria

#IwearORSKA - sesja - Orska biżuteria

Pin z kolekcji Plantis - Orska biżuteria

Pin z kolekcji Nefro - NEB19 

Pin z kolekcji Plantis - PLB24

Pin z kolekcji Plantis - PLB19

Kolczyki z kolekcji Plantis - PLK48

Kolczyki z kolekcji Plantis - PLK48

Kolczyki z kolekcji Plantis - PLK58

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem