#IwearORSKA vol. 3 - Jerzy

Sesja #IwearORSKA - biżuteria Orska

Następna odsłona #IwearORSKA, z kolejną nietuzinkową postacią. W tym tygodniu stworzyliśmy materiał razem z Jerzym, który dzieli się z nami swoimi historiami, ale również zamiłowaniem do biżuterii ORSKA. Dzięki projektowi #IwearORSKA chcemy pokazać, że dobry styl nie wynika z miejsca, wieku czy płci, lecz z tożsamości, a my wierzymy, że nasza biżuteria jest dla każdego, kto umie się z nią utożsamiać.

“Jestem ceramikiem z wykształcenia choć niewiele wiem o ceramice. Bardziej ceniłem i cenię fotografię tę w szarościach. Prawie 20 lat pracowałem w gazetach jako fotoreporter i fotoedytor. Potem rzuciłem to w cholerę i zająłem się gotowaniem. Więc uczę innych jak smacznie poruszać się w kuchni, jeśli ma się z tego frajdę. Bo jak nie to lepiej posiedzieć przy stole i jeść :) A wcześniej przypadkiem stałem się rolnikiem i to takim eko. Więc zajadam się własną kaszą gryczaną i jaglaną jak wyjdzie. I dzielę się tym co zebrałem z przyjaciółmi. Zadowalam wszystkich co chcą być zadowoleni, ostatnio głównie żarciem.”

 

Naszyjnik z kolekcji Bali - BAN68-4

Sesja #IwearORSKA - Biżuteria Orska

 Broszka z kolekcji Insekty - IB38-2

Piny z kolekcji Apis - ABP11

Piny z kolekcji Apis Broszka z kolekcji Insekty
Piny z kolekcji Apis Spinki mankietowe z kolekcji Love Spinki mankietowe z kolekcji Love Spinki mankietowe z kolekcji Love - LM28-2 

Spinki mankietowe z kolekcji Love Pin z kolekcji PlantisPin z kolekcji PlantisPiny z kolekcji Plantis Pin z kolekcji Plantis - PLB19 

Pin z kolekcji Insekty - IB10-1Kompozycja pinów z kolekcji Insekty Poprzednie posty #IwearORSKA vol. 1 oraz #IwearORSKA vol. 2 znajdziecie na naszym blogu :) 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem