#IwearORSKA vol. 13 - Marta i Michał

#IwearORSKA Aktualności

#IwearORSKA - ORSKA biżuteria

Wracamy z projektem #IwearORSKA, w którym pokazujemy, że biżuteria jest przeznaczona dla każdego. Tym razem gościmy parę - Martę i Michała, którzy z ORSKA związani są od samego początku. Mimo wieloletniego związku z marką, każda nowa kolekcja wzbudza w nich fascynację ... i odrobinę zamętu w głowach, gdyż chcieliby mieć wszystko :)

Dla Marty wybór biżuterii stanowi na tyle duże wyzwanie, że to odpowiedzialne zadanie w całości przejął Michał. Doskonale zatem się składa, ze podzielają miłość do projektów Ani Orskiej. Michał do wybieranych przez siebie podarunków, lub dodać coś od siebie, co nadaje prezentom dużo bardziej osobisty charakter.

#IwearORSKA - ORSKA biżuteria

Marta jest naukowcem i zajmuje się genetyką człowieka. Jak sama mówi: szczególną miłość do pięknych przedmiotów ma w genach. Biżuteria Ani Orskiej to dla niej nie tylko małe dzieła sztuki, ale także sposób na wyrażenie zachwytu pięknem otaczającego Świata. Dlatego też Marta zawsze znajdzie chwilę aby założyć ORSKĄ. 

Michał jest menedżerem, który już od wielu lat, z ogromnym sukcesem, zarządza projektem „biżuteria dla żony”  :) Dla obojga butik ORSKA, jest jak wejście do krainy czarów albo znalezienie skrzyni pełnej skarbów, w których zaklęta jest doskonałość przyrody, zagadki przeszłości, a nawet tajemnice wszechświata. 

Bransoletka z kolekcji Etnoart - ORSKA biżuteria

#IwearORSKA - ORSKA biżuteria Bransoletka z kolekcji Extreme Sport - ORSKA biżuteria

Bransoletka z kolekcji Insekty - ORSKA biżuteria

#IwearORSKA - ORSKA biżuteria

Bransoletka z kolekcji Vintage - ORSKA biżuteria

Bransoletka z kolekcji Etnoart - EAA79-2 

Bransoletka z kolekcji Insekty - IA62-1 

Bransoletka z kolekcji Extreme Sport - ESA15-5 

Bransoletka z kolekcji Vintage - VA25 


Starsze wpisy Nowsze wpisy


Zostaw komentarz

Pamiętaj, komentarz musi zostać zatwierdzony przed opublikowaniem