#IwearORSKA vol. 14 - Przemek i Olaf

#IwearORSKA - ORSKA biżuteria

Nagrywając #IwearORSKA gościliśmy już miłośniczki i miłośników naszej biżuterii, przyjaciół marki, przyjaciół Anny, a teraz przyszła kolej na rodzinę! 
Poznajcie męża Ani - Przemka oraz ich syna Olafa.
W naszej pracowni, obaj pojawiają się regularnie, ale po raz pierwszy w charakterze modeli.

#IwearORSKA - ORSKA biżuteria

Ania jest znana ze swojej kreatywności, dynamizmu i niespożytkowanej energii. Kim zatem trzeba być, aby za nią nadążyć i jednocześnie pozostać sobą? Trzeba być Przemkiem! Przemek to racjonalna strona marki ORSKA, chociaż ma też swój własny pierwiastek szaleństwa. Przewidujący, rozsądny, niewiarygodnie rozgadany i z zamiłowaniem do filmu i fotografii. Jeśli widzieliście zdjęcia Ani w egzotycznych plenerach, czy zagranicznym warsztacie, to już wiecie, kto za tym stoi. Przemek nie tylko jest towarzyszem i wsparciem dla Ani. Jest też czułym i zaangażowanym ojcem. Każdy kto go zna dostrzega jak niezwykłą i bliską relację zbudował ze swoimi dziećmi. Dziś przedstawiamy wam go w towarzystwie syna Olafa - młodego sportowca, piłkarza i sobowtóra ich obojga ;)

Bransoletka z kolekcji Extreme Sport - ESA18-11 - ORSKA biżuteria  

#IwearORSKA - ORSKA biżuteria

Naszyjnik z kolekcji Fossil - FON28-1- ORSKA biżuteria Biżuteria, podobnie jak ubranie, jest jednym z najbardziej osobistych sposobów ekspresji. Przez wygląd wyrażamy nie tylko swoją estetykę, ale też osobowość i poglądy. Biżuteria ORSKA jest tworzona, aby pomóc podkreślać swój indywidualizm oraz uzupełniać wizerunek pięknymi i pełnymi znaczeń przedmiotami. 

#IwearORSKA - ORSKA biżuteria

Naszyjnik z kolekcji Fossil - FON28-1

Bransoletka z kolekcji Extreme Sport - ESA18-11

Bransoletka z kolekcji Extreme Sport - ESA15-8

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem