Frost - zimowa kolekcja biżuterii ORSKA

Kolekcja Frost - biżuteria ORSKA

Piękno ponadczasowych przedmiotów ma zawsze swój początek w naturze. Nowa odsłona kolekcji Frost projektu Anny Orskiej, powstała pod wpływem inspiracji pękającym lodem.
Kompozycja kolczyków z kolekcji Frost - biżuteria ORSKAKompozycja naszyjników z kolekcji Frost - biżuteria ORSKA
Krystaliczna struktura lodu sprawia, że podczas rozłamu powstają fasety, jak w kamieniach szlachetnych. Aby zatrzymać w biżuterii chłodny blask brył lodowych Anna Orska sięgnęła po kryształy Swarovski w odcieniach srebra i kwarcu dymnego. Ich fasety przy każdym, najlżejszym ruchu mienią się jak opiłki lodu w słoneczny dzień. Precyzyjne szlify i ostre krawędzie kryształów podyktowały ich równie wyrazistą oprawę. Kolczyki, naszyjniki i bransolety z najnowszej linii ORSKA otrzymały geometryczne ramy doskonale korespondujące z eleganckimi liniami kamieni.
Naszyjnik z kolekcji Frost - biżuteria ORSKA      Kolczyki z kolekcji Frost - biżuteria ORSKA
Kolekcja Frost z pozoru wygląda niemal niebezpiecznie. Ostre krawędzie i spiczaste oprawy biżuterii budzą ostrożność. W rzeczywistości są jednak misternie rzeźbionymi, kruchymi dziełami, które wymagają delikatności. Kolekcja biżuterii Frost została stworzona z myślą o kobietach, które pod aurą siły skrywają znacznie bardziej delikatne oblicze.
Bransoletka z kolekcji Frost - biżuteria ORSKA      Naszyjnik z kolekcji Frost - biżuteria ORSKA

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem