Dodaj do kalendarza dzień na U i zadbaj o swoje zdrowie!

Anna Orska wspiera dzień na U

15 października obchodzimy Dzień Zdrowia Piersi. Z tej okazji Anna Orska włączyła się w kampanię popularyzującą badania USG piersi organizowaną przez Fundację Rak’n’Roll oraz Avon Kontra Rak Piersi.

Z badań etnograficznych, które przeprowadziła Fundacja wynika, że młode kobiety nie badają się regularnie głównie z powodu braku czasu. Zapominają, że troska o zdrowie jest obowiązkiem i czynnością tak powszednią jak wizyta w klubie fitness czy u fryzjera. Celem kampanii było uzmysłowienie wszystkim aktywnym kobietom, jak ważnym jest znalezienie kilku chwil, by sprawdzić stan swojego zdrowia oraz zachęcenie ich do obligatoryjnego wpisania w swój kalendarz Dnia na U. „U jak uwaga, którą sobie poświęcamy i jak ulga, gdy okazuje się, że wszystko jest dobrze”.

W ramach kampanii powstał spot w reżyserii Karoliny Lewickiej, z udziałem Justyny Święs i Andrzeja Smolika, który można zobaczyć m.in. antenie kanałów TVN Style oraz Discovery Life.  W inicjatywę zaangażowały się także znane ze szklanego ekranu postaci: dziennikarki i prezenterki. Wszystkie na kilka godzina zniknęły z social media by pokazać followersom, fanom, przyjaciołom i znajomym, że nie ma dobrej wymówki by zlekceważyć profilaktykę.

https://www.youtube.com/watch?v=vVsndrYq8vk

Anna Orska wspiera dzień na U

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem