Butik ORSKA w Palma De Mallorca
Butik w kole
​Anna Orska swoimi charakterystycznymi projektami zapracowała na miano jednej z najbardziej kreatywnych projektantek biżuterii w Polsce. Mimo to nie zwalnia obrotów i wciąż poszukuje kolejnych wyzwań. Postanowiła zatem otworzyć autorski butik również poza granicami kraju. W rezultacie 25. listopada odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego zagranicznego butiku ORSKA w Palmie na hiszpańskiej Majorce.
 Butik ORSKA zlokalizowany przy kameralnej uliczce Costa De Santa Creu znajduje się zaledwie 300 metrów od morza. Prace Orskiej są prezentowane w lokalu wraz z twórczością Igora Morskiego. Projekt wnętrza jest dziełem Moniki Bondaryk - projektantki wnętrz, a także malarki, rysowniczki i grafika. Koncepcja wnętrza butiku zbudowana została na zasadzie kontrastu czerni i bieli, ze szczyptą szarości. Mimo neutralnych barw graficzne połączenie jest świeże i ma wyrazisty charakter. Oryginalny akcent stanowią namalowane przez projektantkę geometryczne murale, elastyczne wykończenie antresoli skośnie "tnące" przestrzeń, a także wiszące kubiki. Czarna ściana pozwala na wyraziste wyeksponowanie biżuterii zawieszonej na rurach wtapiających się w tło. Ciemny kolor ściany tworzy także fantastyczne obramowanie dla lustra, przez co uwaga koncentruje się na odbijających się w nim sylwetkach. Pod sufitem została podwieszona grafitowa kratownica, co pozwoliło na wizualne obniżenie wnętrza. W kratownicę wpleciono czarne kable na których zamontowane są duże żarówki oświetlające wnętrze.
  ORSKA wyposażona w dobry design wyrusza do Hiszpanii poszukiwać kolejnych wyjątkowych osób z którymi będzie mogła dzielić swą pasję do biżuterii. Wspaniałe wnętrza projektu Monik Bondaryk z pewnością pomogą przyciągnąć miłośników dobrego wzornictwa i tym samym promować rodzimy design.

butik1    butik 2
butik 3    Butik 4

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem