Body Chains - biżuteria do zadań specjalnych

W tych łańcuchach nie znajdziecie żadnych słabych ogniw. To biżuteria do zadań specjalnych. Dyskretnie inspirowana kostiumem historycznym, regaliami i oznakami władzy, zrywa z utartym schematem jednofunkcyjnych ornamentów. Pierścionek to pierścionek - jego miejscem jest palec, tak jak miejscem kolczyka jest ucho. A Body Chains? Tu sprawa przedstawia się kompletnie inaczej…

Artystyczna biżuteria ORSKA - Body Chain, biżuteria do zadań specjalnych

Masywne ogniwa złączone z idealną precyzją, tworzą metaliczne sznury scalone ze sobą niczym pajęczyny industrialnych owadów. Zostały one stworzone z myślą o całym ciele i jego trójwymiarowej formie. Łańcuchy ORSKA należy traktować dwojako - z jednej strony jako autonomiczną biżuterię, która jest efektowna sama w sobie, ale również jako gładkie „płótno”, dzięki któremu każdy będzie mógł samodzielnie stworzyć unikalną ozdobę.

Bo w tym przypadku nie obowiązują żadne reguły, a jedynym ograniczeniem jest nasze ciało - łańcuchy mogą delikatnie owinąć się wokół szyi, miękko spłynąć na biust lub w militarnym stylu przeciąć dekolt, podkreślić ramiona i obojczyki, zalotnie przepasać talię albo opaść na biodra. To od wielbicielek marki będzie zależeć efekt. Coś co przed chwilą było naszyjnikiem, w kilka sekund może stać się masywną bransoletą, awangardowym paskiem albo potężną kolią. Duże oczka ogniw pozwalają na jeszcze głębszą personalizację. Wiele elementów z dotychczasowych kolekcji ORSKA jest kompatybilnych z Body Chains, dzięki czemu można je dowolnie podpinać i zmieniać, w zależności od humoru czy okazji.

Artystyczna biżuteria ORSKA - Body Chain, biżuteria do zadań specjalnych

Jak nosić Body Chains? Przede wszystkim odważnie, kreatywnie i bezkompromisowo. Projektantka Ania Orska na prezentowanych zdjęciach proponuje pewne uniwersalne rozwiązania, ale tak naprawdę stanowią one zaledwie pretekst do własnych poszukiwań i metamorfoz. Body Chains sprawdzą się zarówno jako awangardowe urozmaicenie wieczorowej kreacji, jak i element rockowo-punkowych zestawów. Doskonale zagrają zestawione z najzwyklejszymi dżinsami i białą koszulką, obszerną suknią w stylu boho lub etno, a nawet z kostiumem plażowym!

Body Chains zostały stworzone z myślą o kobietach, które swoim wyglądem lubią stawiać deklaracje. To biżuteria stworzona do personalizacji, w której nie obowiązują żadne zasady, a jedynym ograniczeniem jest ciało. To Ty decydujesz jak ją nosić i z którymi elementami dotychczasowych kolekcji ORSKA je łączyć. To biżuteria, która zaprasza do kreatywnej zabawy.

 

Artystyczna biżuteria ORSKA - Body Chain, biżuteria do zadań specjalnych

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem