Body Chains - czyli biżuteria do zadań specjalnych

Body Chains - Orska biżuteria Ania Orska w swoich kolekcjach dba o komfort kobiet, które reprezentują rozmaite, często odmienne gusta i potrzeby. Od ascetycznych minimalistek twardo stąpających po ziemi i szukających krystalicznie czystych form, aż po romantyczki z głową w chmurach kochające fantazyjne ozdoby. Najnowszy i premierowy projekt, który właśnie pojawił się w butkach ORSKA nie jest jednak przeznaczony ani dla tych pierwszych, ani drugich. Body Chains to propozycja dla kobiet, które swoim wyglądem lubią stawiać deklaracje. I nie tylko nie boją się przyciągać wzrok innych, ale wręcz uwielbiają, kiedy śledzą je zaintrygowane spojrzenia. 

Body Chains - Orska biżuteria

Body Chains - Orska biżuteria RVN78 W tych łańcuchach nie znajdziecie żadnych słabych ogniw. To biżuteria do zadań specjalnych. Dyskretnie inspirowana kostiumem historycznym, regaliami i oznakami władzy, zrywa z utartym schematem jednofunkcyjnych ornamentów. Pierścionek to pierścionek - jego miejscem jest palec, tak jak miejscem kolczyka jest ucho. A Body Chains? Tu sprawa przedstawia się kompletnie inaczej…

 Masywne ogniwa złączone z idealną precyzją, tworzą metaliczne sznury scalone ze sobą niczym pajęczyny industrialnych owadów. Zostały one stworzone z myślą o całym ciele i jego trójwymiarowej formie. Łańcuchy ORSKA należy traktować dwojako - z jednej strony jako autonomiczną biżuterię, która jest efektowana sama w sobie, ale również jako gładkie „płótno”, dzięki któremu każda klienta będzie mogła samodzielnie stworzyć unikalną ozdobę. 

Body Chains - Orska biżuteria

 Body Chains - Orska biżuteria - RVN78Bo w tym przypadku nie obowiązują żadne reguły, a jedynym ograniczeniem jest nasze ciało - łańcuchy mogą delikatnie owinąć się wokół szyi, bezwstydnie spłynąć między piersi lub w militarnym stylu przeciąć dekolt, podkreślić ramiona i obojczyki, seksownie przepasać talię albo opaść z zalotnym westchnieniem na biodra, punktując ich sensualne krągłości. To od wielbicielek marki będzie zależeć efekt. Coś co przed chwilą było naszyjnikiem, w kilka sekund może się stać masywną bransoletą, awangardowym paskiem albo potężną kolią. Duże oczka ogniw pozwalają na jeszcze głębszą personalizację. Wiele elementów z dotychczasowych kolekcji ORSKA jest kompatybilnych z Body Chains, dzięki czemu można je dowolnie podpinać i zmieniać, w zależności od humoru czy okazji. 

Body Chains - Orska biżuteria

Body Chains - Orska biżuteria - VN138Jak nosić Body Chains? Przede wszystkim odważnie, kreatywnie i bezkompromisowo. Projektantka Ania Orska na załączonych zdjęciach proponuje pewne uniwersalne rozwiązania, ale tak naprawdę stanowią one zaledwie pretekst do własnych poszukiwań i metamorfoz. Body Chains sprawdzą się zarówno jako awangardowe urozmaicenie wieczorowej kreacji, jak i element rockowo-punkowych zestawów. Doskonale zagrają zestawione z najzwyklejszymi dżinsami i białą koszulką, obszerną suknią w stylu boho lub etno, a nawet z kostiumem plażowym. A idąc tym torpem nie będziemy też nikomu odradzać eksperymentów z kontrastem prawie lub zupełnie nagiego ciała i metalu tych łańcuchów - w końcu to biżuteria do zadań specjalnych. Pamiętajcie tylko, żeby przed założeniem ogrzać je choć odrobinę, zanim namiętność zupełnie rozgrzeje je do czerwoności.   

Body Chains - Orska biżuteria

 Body Chains - Orska biżuteria - VN78Body Chains to zupełna nowość w butikach marki ORSKA. Zostały stworzone z myślą o kobietach, które swoim wyglądem lubią stawiać deklaracje. I nie tylko nie boją się przyciągać wzrok innych, ale wręcz uwielbiają, kiedy śledzą je zaintrygowane spojrzenia.

To biżuteria stworzona do personalizacji, w której nie obowiązują żadne zasady, a jedynym ograniczeniem jest ciało. To Ty decydujesz jak ją nosić i z którymi elementami dotychczasowych kolekcji ORSKA je łączyć. To biżuteria, która zaprasza do kreatywnej zabawy. 

Body Chains sprawdzą się zarówno jako awangardowe urozmaicenie wieczorowej kreacji, jak i element rockowo-punkowych zestawów. Doskonale zagrają pierwsze skrzypce będąc zestawione z najzwyklejszymi dżinsami i białą koszulką, obszerną suknią w stylu boho lub etno, a nawet z kostiumem plażowym. 

 

Tekst: Karolina Tylkowska 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem