Biżuteria rozkwitła w kolorze

Kompozycja broszek z kolekcji Plantis - biżuteria ORSKARoślinna kolekcja Plantis na trwałe wpisała się w biżuteryjny zielnik marki ORSKA. Teraz jednak wstąpiła w nią pełnia życia. Metaliczne rośliny nabrały żywych kolorów doskonale wpisując się w bujny, wiosenny pejzaż.

Kompozycja biżuterii z kolekcji Plantis - biżuteria Orska

Projektantka Anna Orska, jako entuzjastka wszystkich rodzajów kwiatów, wybrała do kolekcji Plantis czternaście najciekawszych gatunków. Znalazły się wśród nich zarówno klasyki polskich pejzaży, takie jak mak polny, rzepak czy kwiat wiśni, jak i bardziej egzotyczne rodzaje, z orchideą, frezją czy fuksją na czele.

Projektantka Anna Orska w kolczykach i broszce z kolekcji Plantis - biżuteria ORSKA

Odręczne szkice przekształciła w papierowe modele, które następnie wycięła z równej blachy i skręciła zegarmistrzowskimi śrubami, niczym misterne blaszane origami. W ten sposób ORSKA rozwinęła liczne odmiany kolczyków, broszek i naszyjników.

 Projektantka Anna Orska w kolczykach i broszkach z kolekcji Plantis - biżuteria ORSKA

Do niedawna kolekcja rozkwitała w kolorach złota i grafitu. Jednak tej wiosny zawilce rozkwitły perlistą bielą, róże i fuksje nabrały zdecydowanych rumieńców, a towarzyszące im liczne odmiany liści zazieleniły się na kilka odcieni.

 

Kolczyki z kolekcji Plantis - biżuteria ORSKAKolczyki z kolekcji Plantis - biżuteria ORSKA

 Nie bez przyczyny kwiaty są obecne przy najważniejszych okazjach w życiu. Doskonale podkreślają kobiecą urodę, a gdy zgodnie z rozczulającym zwyczajem trafią w butonierkę gentelmana, akcentują jego męską elegancję.

Kompozycja kolekcji Plantis - biżuteria ORSKA

 

 

 

 

Recenzje (1 komentarz)

  • Basia

    Pani Aniu, z przyjemnością oglądam Pani kolekcje. Są wyjątkowe i niepowtarzalne. W mojej szufladzie z biżuterią są i kwiaty od Pani, i naszyjniki, pierścionki , ale niezmiennie czekam na kolejne piękne nowośći. Jest Pani szalenie inspirującą osobą. Serdecznie
    Pozdrawiam!

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem