Biżuteria ORSKA w najnowszym teledysku grupy austriacko – francuskiego duetu Lomboy

Założony w 2014 roku zespół wykorzystał biżuterię ORSKA w teledysku do piosenki Friend’s Romance.  Napisany przez wokalistkę scenariusz do teledysku wyreżyserowany został przez Mateusza Białęckiego. Akcja toczy się w onirycznie przedstawionej Japonii. Paryscy tancerze, których choreografię możemy podziwiać w klipie, za pomocą ruchów opisują historię miłości, w której bliscy sobie kochankowie stają się wrogami.

 

 

To utwór o zazdrości i zdradzie, która sprzyja potencjalnemu romansowi trwającemu wyłącznie w głowach kochanków. Piosenka nie została napisana wyłącznie z jednej perspektywy: zdradzający i zdradzany są tak naprawdę tą samą osobą. Nie wyjaśniam, kto jest przedmiotem pożądania. Może nim być zarówno przyjaciel, partner przyjaciela, może być to także wyłącznie fantazja – mówi Tanja, wokalistka zespołu*

Bohaterka klipu ma na sobie kolczyki i naszyjniki z kolekcji Wietnam, które razem z futurystycznym kimonem tworzą harmonijną całość stylistycznie nawiązując do miejsca akcji teledysku. Natomiast oryginalność stylizacji bohatera podkreśla naszyjnik Dissolve. Bawełniane frędzle tańczą w rytm walki  i eklektycznych dźwięków.

 

*cytat pochodzi ze strony hiro.pl

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem