Biżuteria na szczęście w miłości

Aktualności Kolekcje Premiery Święta i okazje

Koniczyny z kolekcji Bery - biżuteria ORSKA
Szukanie ukochanej osoby, przypomina szukanie czterolistnej koniczny. Jest trudne, wymaga cierpliwości i uwagi. Wśród tysięcy trzeba dostrzec tę jedyną, szczególną koniczynkę. Mimo swej wyjątkowości, łatwo może zginąć w gąszczu innych. Znalezienie jej wymaga szczęścia, ale gdy już się uda, to ona je przynosi.
Kompozycja naszyjników z kolekcji Bery - biżuteria ORSKA    Kompozycja z kolekcji Bery - biżuteria ORSKA
         
Każdy listek koniczyny niesie inne dobrodziejstwo – wiarę, nadzieję, miłość i szczęście. Wierzenia w jej dobroczynną moc są uniwersalne na całym świecie. Przyczyny ich popularności można doszukiwać się w równie uniwersalnym pragnieniu szczęścia i miłości. Nie bez znaczenia jest też uroczy wyląd koniczny. Właśnie temu  wdziękowi uległa Anna Orska projektując walentynkową linię biżuterii ORSKA. Lecz jak wychować zimą własną, czterolistną koniczynę?
Kolekcja Bery - biżuteria ORSKA
Kolekcja Bery - biżuteria ORSKA
    
 Nie ma tutaj drogi na skróty, jednak ORSKA team podjął wyzwane. Opłaciło się spędzić kilka zimowych weekendów na łąkach i polanach poszukując tej jedynej, doskonałej rośliny! Gdy już żywy wzór dotarł do pracowni, wystarczyło kilka tajemniczych zaklęć, parę alchemicznych odczynników, mnóstwo szczęścia, które przyniosła sama roślinka i oto wyrosły! Całe rabaty mosiężnych koniczynek otoczyły pracownię ORSKA. Zebrane o wschodzie słońca i potraktowane z troską przeistoczyły się w zachwycające wzory delikatnej biżuterii.
Naszyjnik z kolekcji Bery - biżuteria ORSKA                Kolczyki z kolekcji Bery - biżuteria ORSKA
Sposobów na czerpanie dobrych mocy koniczyny  jest wiele. Oto kilka pomysłów jak sprezentować ją ukochanym - jeśli trafi do prawego buta panny, zagwarantuje jej znalezienie ukochanego. Podrzucenie roślinki do kieszeni sympatii sprawi, że ona odwzajemni uczucie. Z kolei położna pod poduszkę zapewni piękne sny. ORSKA wysyłając swą koniczynę w świat ma nadzieję, że otoczy ona szczęściem i czułością kochające związki, a tym poszukującym miłości pozwoli ją odnaleźć.
Kompozycja naszyjników z kolekcji Bery - biżuteria ORSKA

Starsze wpisy Nowsze wpisy


Zostaw komentarz

Pamiętaj, komentarz musi zostać zatwierdzony przed opublikowaniem