Anna Orska na scenie Festiwalu Kobiet Internetu w Gdańsku

Organizowany po raz pierwszy Festiwal Kobiet Internetu był areną wymiany doświadczeń i wzajemnej motywacji. W Europejskim Centrum Solidarności około setka prelegentek opowiadała uczestniczkom i uczestnikom jak odnieść sukces w sieci. W ramach dwóch bloków tematycznych: biznesowego i społecznego, poruszono m.in. temat walki z hejtem, odpowiedzialności i autentyczności, budowania własnej marki w Internecie czy narzędzi używanych do rozwoju kanałów.

Anna Orska na festiwalu kobiet internetu w Gdańsku

Pierwszego dnia Festiwalu Anna Orska podzieliła się swoimi podróżniczymi doświadczeniami. W ramach panelu rozmawiała z Sabiną Lawrów (Sama przez Świat), Aleksandrą Jaskółowską (Travel and Keep Fit) oraz Anitą Demianowicz (Banita Travel) na temat samotnych wypraw kobiet. Wszystkie wspólnie zachęcały przyszłe globtroterki do porzucenia obaw, odwagi w planowaniu i skrupulatnych przygotowań.

Anna Orska na festiwalu kobiet internetu w Gdańsku

Drugiego dnia Festiwalu projektantka towarzyszyła na scenie głównej Małgorzacie Łupinie, Zastępcy Dyrektora Programowego TVN. Ta ostatnia w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przedstawiała kulisy tworzenia telewizji dla kobiet. Program dokumentalny „Warsztaty Świata – Orska w Meksyku” opowiadający o powstawaniu kolekcji marki ORSKA we współpracy z lokalnymi rzemieślnikami z San Martin Tilcajete był przykładem inspirującej realizacji, która wciągnęła widza. Główna bohaterka i jej pasja nie tylko przybliżyły oglądającym nowe rzemiosło, ale i pobudziły do nowych, odważnych działań. Bo w kobiecej telewizji, tak jak w kobiecej biżuterii, każda z Pań powinna znaleźć cząstkę siebie.

Anna Orska na festiwalu kobiet internetu w Gdańsku

Anna Orska na festiwalu kobiet internetu w Gdańsku

 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem