Adoptuj Pszczołę - Złota Pszczoła dla Greenpeace

Aktualności

Adoptuj pszczołę - Orska biżuteria - Greenpeace

Trwa szósta edycja akcji Greenpeace Adoptuj Pszczołę, dzięki której Polska staje się krajem coraz bardziej przyjaznym owadom zapylającym. W tym roku po raz pierwszy Greenpeace proponuję pszczołę niewirtualną, pszczołę, w której projekt zaangażowała się ORSKA. Anna Orska miała przyjemność przyczynić się do akcji, tworząc unikatowy wzór biżuterii wykonanej ze złota. Projektantka stworzyła nowoczesny i minimalistyczny projekt, w którym zamknęła piękno i delikatność pszczół, przypominając nam tym samym jak bardzo powinniśmy o nie dbać. 

Adpotuj pszczołę - akcja Greenpeace- Orska biżuteria

Osoba, która wylicytuje pszczołę będzie mogła wybrać, czy stanie się ona delikatnym naszyjnikiem, bransoletką zgrabnie zdobiącą nadgarstek, zawieszką czy pinem. Możliwości są nieograniczone! Nie ważne jaką opcje się wybierze, złota pszczoła będzie niepowtarzalnym symbolem wsparcia, jakie osoba ją nosząca udziela prawdziwym pszczołom.

Aukcja złotej pszczoły trwa do 24 października, a całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc owadom zapylającym, niezwykle ważnym dla naszego środowiska. 

Zapraszamy do udziału w licytacji, można ją znaleźć tutaj 👉  http://bit.ly/Adoptuj_pszczole

Akcja adoptuj pszczołę - Orska biżuteria - greenpeace Adpotuj pszczołę - akcja Greenpeace- Orska biżuteria 

Adpotuj pszczołę - akcja Greenpeace- Orska biżuteria

Adpotuj pszczołę - akcja Greenpeace- Orska biżuteria

Adpotuj pszczołę - akcja Greenpeace- Orska biżuteria

Adpotuj pszczołę - akcja Greenpeace- Orska biżuteria Adpotuj pszczołę - akcja Greenpeace- Orska biżuteria

Adpotuj pszczołę - akcja Greenpeace- Orska biżuteria Wzór biżuterii w formie złotej pszczoły stworzony dla Greenpeace przez Annę Orską


Starsze wpisy Nowsze wpisy


Zostaw komentarz

Pamiętaj, komentarz musi zostać zatwierdzony przed opublikowaniem