POKAŻ STRONĘ

Życie w wysokich Andach

Życie w wysokich Andach

Na wysokości 4 000 metrów nad poziomem morza życie jest trudne, a proste, codzienne sprawy bywają bardzo wymagające. Mieszkający tam ludzie to siłacze, którzy każdego dnia wykazują się ogromną odpornością psychiczną i sprawnością fizyczną. Oswoili ostry wiatr, który o każdej porze dnia i nocy dmie niesłuchanie zrywając czapki z głów. Palące słońce, które jest nie tyle niezdrowe, co wręcz rakotwórcze nie drażni ich skóry. Niestraszna im także wysokość, ich ciała przyzwyczaiły się do małych ilości tlenu w powietrzu, sprawiając, że napary z liści koki stały się zaledwie rytuałem. W miejscu, w którym natura niezbyt gościnnie zachęca do życia nie tracą uśmiechu,...

Premiera kolekcji PERU w Warszawie

Premiera kolekcji PERU w Warszawie

W ostatnich dniach lutego Anna Orska zaprezentowała swoją nową podróżniczą kolekcję w murach alternatywnego domu handlowego Mysia 3. Tym razem zabrała fanów swojej twórczości wysoko w Andy, gdzie wraz z peruwiańskimi twórcami tkała inkaskie wzory.  Dziennikarze, klienci i zaproszeni goście mieli okazję przedpremierowo obejrzeć i przymierzyć szerokie bransolety, naszyjniki i kolczyki. Szczególną uwagę przyciągały barwne tkaniny i naturalne kamienie, którymi uszlachetniono każdy egzemplarz. Wernisaż biżuterii uzupełniła wystawa fotografii obrazująca etapy procesu powstawania kolekcji, majestat gór i specyfikę życia na wysokości czterech tysięcy metrów. O najbardziej emocjonujących fragmentach podróży projektantka opowiedziała w rozmowie z Magdą Mołek. Punktem kulminacyjnym wieczoru był przedpremierowy...

Premiera kolekcji PERU w Poznaniu i w Bydgoszczy

Premiera kolekcji PERU w Poznaniu i w Bydgoszczy

Koniec lutego był dla marki ORSKA bardzo intensywny i upłynął pod znakiem premier nowej, podróżniczej linii biżuterii. Po warszawskiej prezentacji Anna Orska pokazała kolekcję PERU w Poznaniu oraz w Bydgoszczy. W stolicy Wielkopolski biżuteria, która powstawała na peruwiańskich wyżynach, prezentowana była w murach Blow Up Hall 50/50. Zaproszeni goście mieli okazję przymierzyć limitowane wzory, które przyciągały wzrok barwnymi tkaninami i fasetowanymi kamieniami naturalnymi podkreślającymi inkaskie wzory. Wszyscy razem z projektantką obejrzeli premierowy pokaz dokumentu zrealizowanego przez TVN Style „Warsztaty Świata – Orska w Peru” oraz wysłuchali pełnej ciepła i emocji rozmowy Anny Orskiej z Dorotą Wellman. Wspomnienia niezwykłych przygód wywoływały wśród...

Kiedy historia staje się modą - biżuteria ORSKA podczas pokazu na Alta Roma 2020

Kiedy historia staje się modą - biżuteria ORSKA podczas pokazu na Alta Roma 2020
Alta Roma  to jedno z najważniejszych wydarzeń branży mody we Włoszech, które dedykowane jest niezależnym projektantom oraz wschodzącym talentom. Anna Orska kolejny raz w swojej karierze doceniła urodę pozornie niepotrzebnych przedmiotów i uczyniła je centralną częścią biżuterii, która towarzyszy pokazowi kreacji Natashy Pavluchenko. 

Niech żyje bal! Najlepsza biżuteria na karnawałowe szaleństwa

Niech żyje bal! Najlepsza biżuteria na karnawałowe szaleństwa
Magiczny czas Świąt jest już za nami, w sylwestrową noc pożegnaliśmy się ze starym rokiem i z nadzieją spojrzeliśmy w kolejny. Nadszedł czas spotkań, dyskotek i bali. Uwielbiamy spotkania w gronie znajomych, tańce, śpiewy, mniejsze i większe imprezy, potańcówki, prywatki. Starannie dbamy o wybór sukienki, do której dobieramy torebkę a następnie szukamy wygodnych butów, by przetańczyć całą noc. W tym roku zachęcamy wszystkie Panie do zbudowania swojej stylizacji za pomocą biżuterii!

Bukiet kwiatów dla Babci i Dziadka od ORSKA Team

Bukiet kwiatów dla Babci i Dziadka od ORSKA Team

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta życzymy wszelkiej pomyślności oraz nieustających wzruszeń. A ponadto: uśmiechu na twarzy każdego dnia, gdy otwieracie rano oczy i odsłaniacie okno; radości z bycia z bliskimi przy wspólnym stole oraz chwili spokoju i wytchnienia każdego wieczora.  By ciepłym słowom i miłym uczynkom nie było końca! Wszystkiego dobrego!

Dla niego – ORSKA pod choinkę

Dla niego – ORSKA pod choinkę

Dla niego – ORSKA pod choinkę

Prezentując pomysły na prezenty z kolekcji ORSKA nie zapomnieliśmy o mężczyznach, którzy lubią podkreślać swoją osobowość biżuterią z charakterem. Wszystkich tych, którzy chcieliby kupić oryginalny przedmiot dla nietuzinkowego mężczyzny zachęcamy do dalszej lektury.

ORSKA pod choinkę

ORSKA pod choinkę

Chodź za oknem biały puch nie pokrywa ulic to blask lampek rozświetlających miejskie place i prywatne ogródki nie pozwala zapomnieć, że mamy grudzień. Pachnący piernikami miesiąc gorączkowych i radosnych przygotowań do Świąt. Już za kilkanaście dni Święty Mikołaj, z workiem pełnym podarunków, odwiedzi wszystkich grzecznych i mniej grzecznych. Z tej okazji z radością podpowiadamy jak wywołać najszerszy uśmiech u wszystkich fanek i fanów biżuterii. Spośród wielu wzorów i kolekcji wybraliśmy kilka, by uprościć zadanie wszystkim zabieganym. Całą resztę zapraszamy do wnikliwego przeglądania oferty naszego sklepu online oraz wytrwałego przymierzania w butikach stacjonarnych!

Biżuteria ORSKA w najnowszym teledysku grupy austriacko – francuskiego duetu Lomboy

Biżuteria ORSKA w najnowszym teledysku grupy austriacko – francuskiego duetu Lomboy
Założony w 2014 roku zespół wykorzystał biżuterię ORSKA w teledysku do piosenki Friend’s Romance.  Napisany przez wokalistkę scenariusz do teledysku wyreżyserowany został przez Mateusza Białęckiego. Akcja toczy się w onirycznie przedstawionej Japonii. Paryscy tancerze, których choreografię możemy podziwiać w klipie, za pomocą ruchów opisują historię miłości, w której bliscy sobie kochankowie stają się wrogami.

Anna Orska na scenie Festiwalu Kobiet Internetu w Gdańsku

Anna Orska na scenie Festiwalu Kobiet Internetu w Gdańsku

Organizowany po raz pierwszy Festiwal Kobiet Internetu był areną wymiany doświadczeń i wzajemnej motywacji. W Europejskim Centrum Solidarności około setka prelegentek opowiadała uczestniczkom i uczestnikom jak odnieść sukces w sieci. W ramach dwóch bloków tematycznych: biznesowego i społecznego, poruszono m.in. temat walki z hejtem, odpowiedzialności i autentyczności, budowania własnej marki w Internecie czy narzędzi używanych do rozwoju kanałów. Pierwszego dnia Festiwalu Anna Orska podzieliła się swoimi podróżniczymi doświadczeniami. W ramach panelu rozmawiała z Sabiną Lawrów (Sama przez Świat), Aleksandrą Jaskółowską (Travel and Keep Fit) oraz Anitą Demianowicz (Banita Travel) na temat samotnych wypraw kobiet. Wszystkie wspólnie zachęcały przyszłe globtroterki do...

Verum - Linia unikatów z diamentami

Verum - Linia unikatów z diamentami
Diamenty są niezmiennie przedmiotami pożądania, symbolami luksusu, a nawet wyrazami miłości. Ten fenomen zawdzięczają swej rzadkości, trwałości i niepowtarzalnemu blaskowi. Czym jednak jest diament pozbawiony słynnego szlifu brylantowego? Niepozorną grudką czystego węgla, która –  mimo swej wartości – umknęłaby niewyrobionemu oku.

Specjalne wyróżnienie dla Anny Orskiej w konkursie Lady Business Awards 2019

Specjalne wyróżnienie dla Anny Orskiej w konkursie Lady Business Awards 2019
25 października 2019 r. odbył się wieczór Lady Business Awards, który był uroczystym zwieńczeniem 3 Edycji Plebiscytu organizowanego przez Lady Business Club Business Woman Foundation. Osiem nagród przyznano m.in. w kategorii „Własna firma” oraz „Przedsiębiorcza Polka za granicą”. Laureatką w Kategorii Wyróżnienie Specjalne została ANNA ORSKA. Jury doceniło jej pasję tworzenia, odwagę myślenia i konsekwencję działania, a także siłę inspirowania innych kobiet.

Strona orska.pl używa cookies i podobnych technologii