POKAŻ STRONĘ

Niech żyje bal! Najlepsza biżuteria na karnawałowe szaleństwa

Niech żyje bal! Najlepsza biżuteria na karnawałowe szaleństwa
Magiczny czas Świąt jest już za nami, w sylwestrową noc pożegnaliśmy się ze starym rokiem i z nadzieją spojrzeliśmy w kolejny. Nadszedł czas spotkań, dyskotek i bali. Uwielbiamy spotkania w gronie znajomych, tańce, śpiewy, mniejsze i większe imprezy, potańcówki, prywatki. Starannie dbamy o wybór sukienki, do której dobieramy torebkę a następnie szukamy wygodnych butów, by przetańczyć całą noc. W tym roku zachęcamy wszystkie Panie do zbudowania swojej stylizacji za pomocą biżuterii!

Bukiet kwiatów dla Babci i Dziadka od ORSKA Team

Bukiet kwiatów dla Babci i Dziadka od ORSKA Team

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta życzymy wszelkiej pomyślności oraz nieustających wzruszeń. A ponadto: uśmiechu na twarzy każdego dnia, gdy otwieracie rano oczy i odsłaniacie okno; radości z bycia z bliskimi przy wspólnym stole oraz chwili spokoju i wytchnienia każdego wieczora.  By ciepłym słowom i miłym uczynkom nie było końca! Wszystkiego dobrego!

Dla niego – ORSKA pod choinkę

Dla niego – ORSKA pod choinkę

Dla niego – ORSKA pod choinkę

Prezentując pomysły na prezenty z kolekcji ORSKA nie zapomnieliśmy o mężczyznach, którzy lubią podkreślać swoją osobowość biżuterią z charakterem. Wszystkich tych, którzy chcieliby kupić oryginalny przedmiot dla nietuzinkowego mężczyzny zachęcamy do dalszej lektury.

ORSKA pod choinkę

ORSKA pod choinkę

Chodź za oknem biały puch nie pokrywa ulic to blask lampek rozświetlających miejskie place i prywatne ogródki nie pozwala zapomnieć, że mamy grudzień. Pachnący piernikami miesiąc gorączkowych i radosnych przygotowań do Świąt. Już za kilkanaście dni Święty Mikołaj, z workiem pełnym podarunków, odwiedzi wszystkich grzecznych i mniej grzecznych. Z tej okazji z radością podpowiadamy jak wywołać najszerszy uśmiech u wszystkich fanek i fanów biżuterii. Spośród wielu wzorów i kolekcji wybraliśmy kilka, by uprościć zadanie wszystkim zabieganym. Całą resztę zapraszamy do wnikliwego przeglądania oferty naszego sklepu online oraz wytrwałego przymierzania w butikach stacjonarnych!

Biżuteria ORSKA w najnowszym teledysku grupy austriacko – francuskiego duetu Lomboy

Biżuteria ORSKA w najnowszym teledysku grupy austriacko – francuskiego duetu Lomboy
Założony w 2014 roku zespół wykorzystał biżuterię ORSKA w teledysku do piosenki Friend’s Romance.  Napisany przez wokalistkę scenariusz do teledysku wyreżyserowany został przez Mateusza Białęckiego. Akcja toczy się w onirycznie przedstawionej Japonii. Paryscy tancerze, których choreografię możemy podziwiać w klipie, za pomocą ruchów opisują historię miłości, w której bliscy sobie kochankowie stają się wrogami.

Anna Orska na scenie Festiwalu Kobiet Internetu w Gdańsku

Anna Orska na scenie Festiwalu Kobiet Internetu w Gdańsku

Organizowany po raz pierwszy Festiwal Kobiet Internetu był areną wymiany doświadczeń i wzajemnej motywacji. W Europejskim Centrum Solidarności około setka prelegentek opowiadała uczestniczkom i uczestnikom jak odnieść sukces w sieci. W ramach dwóch bloków tematycznych: biznesowego i społecznego, poruszono m.in. temat walki z hejtem, odpowiedzialności i autentyczności, budowania własnej marki w Internecie czy narzędzi używanych do rozwoju kanałów. Pierwszego dnia Festiwalu Anna Orska podzieliła się swoimi podróżniczymi doświadczeniami. W ramach panelu rozmawiała z Sabiną Lawrów (Sama przez Świat), Aleksandrą Jaskółowską (Travel and Keep Fit) oraz Anitą Demianowicz (Banita Travel) na temat samotnych wypraw kobiet. Wszystkie wspólnie zachęcały przyszłe globtroterki do...

Verum - Linia unikatów z diamentami

Verum - Linia unikatów z diamentami
Diamenty są niezmiennie przedmiotami pożądania, symbolami luksusu, a nawet wyrazami miłości. Ten fenomen zawdzięczają swej rzadkości, trwałości i niepowtarzalnemu blaskowi. Czym jednak jest diament pozbawiony słynnego szlifu brylantowego? Niepozorną grudką czystego węgla, która –  mimo swej wartości – umknęłaby niewyrobionemu oku.

Specjalne wyróżnienie dla Anny Orskiej w konkursie Lady Business Awards 2019

Specjalne wyróżnienie dla Anny Orskiej w konkursie Lady Business Awards 2019
25 października 2019 r. odbył się wieczór Lady Business Awards, który był uroczystym zwieńczeniem 3 Edycji Plebiscytu organizowanego przez Lady Business Club Business Woman Foundation. Osiem nagród przyznano m.in. w kategorii „Własna firma” oraz „Przedsiębiorcza Polka za granicą”. Laureatką w Kategorii Wyróżnienie Specjalne została ANNA ORSKA. Jury doceniło jej pasję tworzenia, odwagę myślenia i konsekwencję działania, a także siłę inspirowania innych kobiet.

Anna Orska n IV Międzynarodowym Kongresie Design Plus

Anna Orska n IV Międzynarodowym Kongresie Design Plus
10 -11 października w Szczecinie odbył się IV Międzynarodowy Kongres Design Plus, który poruszył tematykę projektowania produktów i usług w zgodzie z potrzebami użytkownika i planety. Podczas wykładów i warsztatów uczestnicy dyskutowali między innymi nad przyszłością sektora mody, projektowania przyszłości, ekonomii współdzielenia i ekonomii cyrkularnej.

Dodaj do kalendarza dzień na U i zadbaj o swoje zdrowie!

Dodaj do kalendarza dzień na U i zadbaj o swoje zdrowie!
15 października obchodzimy Dzień Zdrowia Piersi. Z tej okazji Anna Orska włączyła się w kampanię popularyzującą badania USG piersi organizowaną przez Fundację Rak’n’Roll oraz Avon Kontra Rak Piersi.

Jesienne kolekcje ORSKA na Pressday DH Mysia 3

Jesienne kolekcje ORSKA na Pressday DH Mysia 3
Gdy pierwsze liście zaczynają opadać z drzew to znak, że wielkimi krokami zbliża się jesień. Dłuższe wieczory i chłodniejsze poranki zmuszają nas do zaprzyjaźnienia się z ciepłymi swetrami i miękkimi szalikami. Na tle grubszych dzianin doskonale prezentować się będą nowości, które 9. października ORSKA zaprezentowała dziennikarzom w ramach Press Day organizowanego w alternatywnym domu handlowym Mysia 3.

ORSKA gościem targów w trakcie Paris Fashion Week

ORSKA gościem targów w trakcie Paris Fashion Week

Paryż przyciąga nie tylko rzesze turystów marzących o zrobieniu sobie zdjęcia z wieżą Eiffla czy odwiedzeniu Mony Lisy w Luwrze. Jest także mekką dla wszystkich fanów mody, którzy z niecierpliwością wypatrują najnowszych trendów. Dwa razy do roku najważniejsi kupcy, styliści i dziennikarze z całego świata przybywają do stolicy mody, by obejrzeć pokazy nowych kolekcji uznanych projektantów, odwiedzić zaprzyjaźnione showroomy oraz uczestniczyć w prestiżowych targach. W dniach 27.09 – 30.09.2019 r. ORSKA zaprezentowała swoje kolekcje w ramach Targów TRANOI, które są częścią Paris Fashion Week. W zabytkowych wnętrzach Carrousel du Louvre pokazała inspirowane naturą kolekcje: Plantis, Apis, Thuja, Bery i Insekty....

Strona orska.pl używa cookies i podobnych technologii