Blog

#IwearORSKA vol. 10 - Ula

#IwearORSKA

#IwearORSKA vol. 10  - Ula

W dziesiątej odsłonie #IwearORSKA przestawiamy wam Panią Ulę, która podczas wizyty w naszej pracowni zaraziła nas niesamowitą energią. Pani Ula urzekła nas swoją elegancją oraz niezwykle oryginalną kolekcją unikatowej biżuterii, bogatą w niestandardowe projekty Ani Orskiej. 

Więcej →


#IwearORSKA vol. 9 - Maja

#IwearORSKA vol. 9 - Maja

W dzisiejszej odsłonie #IwearORSKA przestawiamy wam Panią Maję. Ta piękna, delikatna kobieta jest doskonale znana naszej załodze, również tej z pracowni. Jest to zasługa osobistych akcentów wkładanych w każdy wybierany przez nią projekt biżuterii. 

Więcej →


Mikołajki według ORSKA

Święta i okazje

Mikołajki według ORSKA

Czy znacie legendę o świętym Mikołaju?

Więcej →


Jak dbać o biżuterię?

Aktualności

Jak dbać o biżuterię?

Czas jest bezwzględny, zatem każda, nawet najbardziej wytrzymała rzecz, w pewnym momencie ukaże jego wpływ. Przedmioty, których używamy zatrzymują na sobie ślady codzienności. Tak samo jest z biżuterią. Z czasem się zmienia, nabiera indywidualnego charakteru i dojrzewa razem z użytkownikiem. Aby jednak czas działał na korzyść biżuterii, zamiast ją niszczyć, trzeba o nią dbać.

Więcej →


#IwearORSKA vol. 8 - Jagoda i Jacek

#IwearORSKA

#IwearORSKA vol. 8 - Jagoda i Jacek

Po dłuższej przerwie wracamy z projektem #IwearORSKA, w którym pokazujemy że biżuteria jest przeznaczona dla każdego. Tym razem gościmy zakręconą parę - Jagodę i Jacka, którzy fantastycznie odzwierciedlają jedną z najważniejszych wartości marki ORSKA - razem. Więź Jagody i Jacka, aż z nich emanuje, tak samo jak pokłady humoru i niesamowitej energii. Zobaczcie sami! :)

Więcej →