ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Zapach procesu twórczego czyli czym pachnie biżuteria ORSKA? 0
Zapach procesu twórczego czyli czym pachnie biżuteria ORSKA?

Charakterystycznej biżuterii projektu Anny Orskiej towarzyszy zapach, który na długo zostaje w pamięci. Czarne krążki przesiąknięte intensywnymi perfumami, stały się nieodłącznym elementem, z którym kojarzona jest marka. Czym pachnie biżuteria ORSKA? W obliczu licznie pojawiających się pytań spieszymy z opowieścią o nucie, która zyskała sympatię klientów i stała się znakiem rozpoznawczym brandu.

Zapach D'ORSKA został stworzony specjalnie dla Anny Orskiej przez jedyną w Polsce senselierkę Martę Siembab. Dokładne ingrediencje owiane są tajemnicą! Wiadomo jedynie, że indywidualna kompozycja jest sumą bardzo precyzyjnie dobranych proporcji oraz charakterystycznych składników, dzięki którym zmysłowe wrażenia długo utrzymują się w powietrzu.

Skąd pomysł na tę niecodzienną współpracę?

Podczas zakupu biżuteria trafia do opakowania, które ponownie otwierane jest w domach. Chciałam, by ten proces był doświadczeniem przyjemnym i zapadającym w pamięć. Szukałam elementu wywołującego uśmiech na twarzy, który zmieni ten moment w piękne wspomnienie. Czegoś, co dopełni wizerunek marki i będzie działać pobudzająco na zmysły - wspomina Anna Orska. Tak przecięły się drogi Ani i Marty, która pomogła zbudować tożsamość sensoryczną ORSKA.

zapach D'ORSKA, biżuteria ORSKA

Zapach D’ORSKA odzwierciedla wrażenia zmysłowe towarzyszące Annie Orskiej podczas pracy. Intensywna nuta oddaje chwytanie chwili inspiracji, poszukiwań, podróży i rzemieślniczej pracy. Królestwo projektantki i jubilerów, poznańska pracownia, w której powstają precjoza ORSKA, przesiąknięta jest specyficznym aromatem drewna, schnącej żywicy, palonego mosiądzu i miedzi. Wszystko to, co jest sercem marki zamknęliśmy w oryginalnej woni, by na chwilę dać Ci szansę odebrania tych samych doznań, które towarzyszą artystce w procesie twórczym.

Zapachu D'ORSKA nie można kupić. Ale czeka na spotkanie z każdym, kto zapragnie posiąść biżuterię projektu Anny Orskiej na własność. Nieodłączny dodatek do każdego zamówienia nie kończy swego żywota wraz z otwarciem pudełka. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że najczęściej trafia do szuflad i szaf, by przez wiele kolejnych dni roztaczać swoją woń w domowych pomieszczeniach. Jeśli za każdym razem, wyjmując swój ulubiony sweter poczujesz przyjemny zapach naszych perfum i pomyślisz o biżuterii ORSKA to znaczy, że osiągnęliśmy zamierzony cel: markę rozpoznajesz nie tylko oczami, ale również nosem.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium