ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Wspieramy Najlepszych Przyjaciół człowieka
Wspieramy Najlepszych Przyjaciół człowieka

ORSKA wspólnie z Ogólnopolską Fundacją NaszeZoo.pl zainicjowała akcję zmierzającą do wspierania zwierząt, które doznały nieszczęść w wyniku zdarzeń losowych lub celowej działalności człowieka.

Mówi się, że miłość uskrzydla, w brzuchu pojawiają się motyle, a zakochani zaczynają się unosić - od kilku centymetrów nad ziemią, aż do samego nieba. Tak konsekwentne łączenie stanu nieważkości z zakochaniem nie może być przypadkiem. Anna Orska, zainspirowana nieznośną lekkością bytu towarzyszącą romantycznym uniesieniom, przygotowała na tegoroczne Walentynki filigranowe symbole miłości. Niech baloniki w różnych kształtach przypominają, że jeśli odlatywać to tylko razem!

 

https://orska.pl/kolekcja/love/naszyjnik-z-kolekcji-love-oskar

Miłość ma jednak wiele form i warto się nią dzielić. Mało kto zasługuje na nią tak, jak najwierniejszy przyjaciel człowieka. Aby wesprzeć te zwierzęta, które nie otrzymały wystarczająco dużo ludzkiej troski, ORSKA przekaże 10% dochodu ze sprzedaży naszyjników z walentynkowej linii biżuterii dla Ogólnopolskiej Fundacji NaszeZoo.pl

Ogólnopolska Fundacja NaszeZoo.pl pomaga bezdomnym zwierzętom, które doznały nieszczęść w wyniku zdarzeń losowych lub celowej działalności człowieka. Członkowie Fundacji ratują i leczą czworonogi, wspierają schroniska, edukują i propagują humanitarne traktowanie psów i kotów, a to wszystko przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi online, które sami rozwijają.

piesek :) Naszyjnik z balonikiem z kolekcji Love marki ORSKA

 

Pod egidą Fundacji działa między innymi charytatywna akcja dlaSchroniska.pl, dzięki której bezdomne psy i koty można wspierać przez Internet. Dołączyło do niej już ponad 60 schronisk i fundacji z całej Polski. Za pośrednictwem platformy www.dlaSchroniska.pl zebrano dotychczas dary o wartości przekraczającej milion złotych. Dzięki niej już ponad tysiąc czworonogów znalazło też nowe domy.

Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się pomóc jak największej ilości czworonogów! :)

ORSKA team

Naszyjnik z pieskiem OSKAR z kolekcji Love marki ORSKA
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium