ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Wartości ORSKA: razem 0
ORSKA Team

W cyklu tekstów o wartościach, które zakorzenione są w DNA marki ORSKA chcielibyśmy zdradzić Ci, co kryje się pod literą R. A reprezentuje ona hasło „razem”, podkreślające współtworzenie obecne na każdym etapie powstawania biżuterii projektu Anny Orskiej.

Zanim ręcznie wykonany naszyjnik, pierścionek czy bransoletka trafi w Twoje ręce, pod czujnym okiem jubilerów rodzi się w zakamarkach naszej pracowni. Przechodzi przez wiele rąk, które zostawiają na nim swój indywidualny ślad i na każdym etapie dbają o to, by w najdrobniejszym szczególe spełniał Twoje oczekiwania. Dobrze wiemy, że zadowolenie i radość z noszenia biżuterii ORSKA jest wypadkową całego procesu obcowania z marką. Jesteśmy zespołem i na drodze do Twojego uśmiechu wzajemnie się wspieramy. Martyna, Victoria, Paula, Ewelina, Jola i Ola – nasz team sprzedażowy, który znacie z butików stacjonarnych i online – dzielnie wspiera Marka i jego załogę rzemieślników. Razem zrobią naprawdę wiele, by w jak najkrótszym czasie spełnić Twoje życzenie: skrócić lub zmienić łańcuszek, odświeżyć biżuterię, wybić indywidualny napis, dostarczyć paczkę w ekspresowo szybkim terminie. A propos paczek. Pewnego razu Pan chciał podarować najbliższej swemu sercu Pani naszyjnik ORSKA. Okazja była wyjątkowa, a historia znajomości piękna. Ale termin naglący, kurier nie był w stanie pomóc. I wtedy sytuację uratował Przemek, mąż Ani, który osobiście dowiózł Panu paczkę. Historia zakończyła się sukcesem, a wspomniani Państwo są przyjaciółmi marki po dzień dzisiejszy:) Oczywiście na co dzień paczki dostarcza wybrany przewoźnik (a coraz częściej zostawia je w paczkomacie), ale rozumiemy, że okoliczności bywają wyjątkowe a sytuacja szczególna:)

ORSKA biżuteria ręcznie robiona w warsztacie ORSKA w Poznaniu 

Razem sprostamy wszelkim oczekiwaniom, także tym wiążącym się z realizacją zadań specjalnych, które przygotowujemy np. na życzenie firm. Zdarza się bowiem, że po projekty Anny Orskiej sięgają małe i duże przedsiębiorstwa, które stoją w obliczu jubileuszu działania i potrzebują efektownych prezentów lub personalizowanych statuetek. Chętnie sięgamy po komponenty charakterystyczne dla działalności firmy i wkomponowujemy je w specjalnie zaprojektowane wzory, dzięki czemu do klientów trafia oryginalny i unikatowy produkt. Wśród ciekawych współpracy, jakich się podjęliśmy znajdziesz np. linie biżuterii dla VOVLO Karlik z wykorzystaniem zużytych części samochodowych, bransoletki z lin żeglarskich rozdawane jako zaproszenie na zamkniętą premierę ikony poznańskiej architektury – budynku Bałtyk, czy nieśmiertelniki przygotowane wg indywidualnego wzoru dla Netflixa z okazji premiery filmu z Chalize Theron.

 

artystyczna biżuteria ręcznie robiona ORSKA

 

I w końcu – last but not least – markę ORSKA tworzymy RAZEM z Tobą. Lubimy indywidualne spotkania w butikach, długie rozmowy na tematy różne (nie tylko o biżuterii!) i wspólne świętowanie w trakcie premier nowych kolekcji. Lubimy być w kontakcie, wiedzieć co Ci się podoba, a co możemy jeszcze poprawić. Lubimy oglądać zdjęcia, na których nosisz naszą biżuterię (dlatego koniecznie oznaczaj nas na facebooku i Instagramie:) bo dzięki temu wiemy, że tworzona przez nas biżuteria jest Ci bliska i dobrze się w niej czujesz. Razem z Tobą tworzymy swego rodzaju wspólnotę plemienną, skupioną wokół oryginalnego designu, eksperymentu z formą i materiałem oraz odrobiny szaleństwa. Bardzo nam miło, że postanowiłaś wybrać się z nami w tę drogę.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium