ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Wartości ORSKA: odwaga 0
Wartości ORSKA: odwaga

Wartości są nieodłączną częścią funkcjonowania naszej marki. To dzięki nim łatwiej pokazać Tobie kim jesteśmy i dlaczego warto być częścią naszego świata. Uświadomienie ich i nazwanie było ekscytującym procesem pełnym żywiołowych dyskusji, w którym udział wzięli wszyscy, którzy codziennie współtworzą firmę. Chcielibyśmy zaprezentować Ci wartości, które są w podstawą wszystkich naszych działań. Na łamach naszego bloga pokażemy  jak je realizujemy i dlaczego są dla nas ważne. By łatwiej było Ci je zapamiętać, każda z nich zaczyna się od pierwszej litery nazwy firmy;)

Dziś chcielibyśmy opowiedzieć Ci o ODWADZE, która jest pierwszą z wartości wpisanych w DNA ORSKA. Jest dla nas ważna, bowiem towarzyszy nam od początku działania marki. Kiedy Ania Orska projektowała pierwsze wzory i wykonywała pierwsze modele w Polsce biżuteria artystyczna była nowością, po którą nie każdy miał odwagę sięgnąć. Charakterystyczny design, nietuzinkowe komponenty i formy, często w rozmiarze XXL przyciągały uwagę nielicznych. I choć dziś grono odbiorców znacznie się poszerzyło a na arenę wkroczyło wiele młodych, wyróżniających się marek, design Anny Orskiej wciąż jest poza standardem. Często wychodzi poza strefę komfortu nie ustając w eksperymentach i poszukiwaniach zaskakujących rozwiązań. Spójrz na przykład na kolekcję New Stone, której sercem jest nowy syntetyczny kamień wykonany z poprzemysłowego plastiku. Albo zerknij na kolekcję Insekty, czyli skręcone za pomocą jubilerskich śrubek mosiężne owady – zanim zaczęły zdobić klapy i mankiety długo poprawialiśmy ich konstrukcję i eksperymentowaliśmy z kolorem. A to tylko dwa przykłady spośród wielu ciekawych opowieści – jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej o nietypowych materiałach z którymi pracowaliśmy koniecznie kliknij tu. 

 

 

artystyczna biżuteria ręcznie robiona ORSKA kolekcja New Stone
Biżuteria z kolekcji New Stone

 

Odważne poszukiwanie wyzwań, którym można sprostać to silnik napędowy marki. Nie lubimy nudy, wciąż zastanawiamy się o czym marzysz i czym możemy Cię zaskoczyć. To właśnie dlatego kilka lat temu Ania ruszyła z plecakiem w pierwszą projektową podróż do Nepalu. Szukała autentycznych emocji, rzadkich technik, zaskakujących materiałów i twórców z pasją, którzy pomogą jej wdrożyć najbardziej odważne wizje. Mimo trudności udało jej się zrealizować plan – wróciła z nową kolekcją i modelem współpracy który na stałe wpisał się w nasze działania. Od tej pory zawsze wraca z czymś zaskakującym - nietypową inspiracją, materiałem, rzemiosłem. I workiem pełnym niesamowitych splotów przypadków! Czy spodziewałaś się, że z wyprawy do Meksyku przywiezie rzeźbione w drewnie i ręcznie malowanych pędzlem grubości włosa bransoletki, naszyjniki i kolczyki? My też nie! Tak samo jak nie wierzyliśmy, że Ania, która nie ma doświadczenia pracy przed kamerami, oswoi obiektyw na tyle, że powstanie z tego dokument, który wyemituje stacja TVN Style. A jednak się udało. Bo czasem, mimo konieczności oswojenie lęków i obaw, warto spróbować.

 

 

artystyczna biżuteria ręcznie robiona ORSKA kolekcja Meksyk
Biżuteria z kolekcji Meksyk

 

Odwagi i pewności siebie wymaga nie tylko tworzenie biżuterii ORSKA, ale i jej noszenie. Tę wartość współdzielimy z Tobą. Bo skoro sięgasz po nasze produkty, to z pewnością Ci jej nie brakuje. Mamy nadzieję, że pomaga Ci wyrazić siebie, Twój styl i charakter. Że z jej pomocą podkreślasz swoją odosobowość i przekonania. Że te czasem ekstrawaganckie wzory, które tworzymy wyróżniając Cię z tłumu i przyciągają uwagę. Bycie sobą wymaga odwagi, a Ty jesteś najlepszą wersją siebie. I super, że możemy Ci w tym pomóc:)

artystyczna biżuteria ręcznie robiona ORSKA

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium