ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Wartości ORSKA: kreatywność 0
Wartości ORSKA: kreatywność

Kreatywność to dla nas nieustające poszukiwania. Projektantka Anna Orska znajduje inspiracje w każdym zakątku – zwykłe wyjście do ogrodu może okazać się niezwykłe i zaowocować pomysłami na nową linię biżuterii;) Natura jest niewyczerpanym źródłem natchnienia – ta bliska i ta daleka. Ale nowe pomysły mogą pojawić się także po wizycie w domu rodzinnym. Zaglądając do dawno nieotwieranej szuflady możesz nagle odkryć, jak cenna jest jej zawartość. Takiej niespodzianki kilka lat temu doświadczyła Ania i wykorzystała ją w typowy dla siebie sposób: zamieniła niepotrzebne rzeczy w artystyczną biżuterię z kolekcji Ornare, Machiny czy Vintage. Pełne inspiracji może być też spotkanie z przyjaciółmi, którzy z dalekiej podróży przywieźli spracowane liny alpinistyczne i żeglarskie. Po jednym z takich zjazdów w pracowni ORSKA zyskały one nowe życie! Starannie oczyszczone i zaimpregnowane stały się gwiazdą kolekcji Extreme Sport. Ciekawe i obfitujące w nowe pomysły może być nawet przypadkowe spotkanie z klientką - pasjonatką w jednym z butików, która po chwili rozmowy okazuje się być kolekcjonerką muszli. Chyba już się domyślasz, jak powstała kolekcja Maris:).

Kreatywność ORSKA przejawia się także w wytrwałym poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. W obszarze produkcyjnym w naszej pracowni nieustannie próbujemy stworzyć dla Ciebie coraz to bardziej skomplikowane kształty, udoskonalamy rzemiosło, odkrywamy nowe technologie i szkolimy się. Pomysłowości i otwartości na nowości nie brakuje również w naszych butikach stacjonarnych i obszarze online. Lubimy Cię zaskakiwać, dlatego współtworzyliśmy zapadający w pamięć zapach d'ORSKA, przekroczyliśmy granice komfortu wydając album-pamiętnik z podróży (który znajdziesz w kolekcji Vietnam) oraz nieustannie poszukujemy pomysłów na ciekawe i przyjazne dla środowiska opakowania. 

artystyczna biżuteria ORSKA biżuteria damska
Zapach d'ORSKA


Jesteśmy w social mediach, znajdziesz nas na Instagramie i Facebooku, gdzie każdego dnia chcemy zadziwiać Cię autorskimi treściami. ORSKA Team tworzy koncepcje i realizuje sesje zdjęciowe produktów nieustająco szukając świeżych aranżacji, ujęć i scenografii. Za każdym razem kiedy wydaje nam się, że w internecie widziałaś już wszystko, rodzi się pomysł, pod wpływem którego zmieniamy zdanie;) Tworzymy kolaże i gify, ostatnio też coraz częściej publikujemy krótkie filmy bo wiemy, że chętnie oglądasz treści wideo. Na naszych profilach czasem goszczą profesjonalne modelki, czasem ambasadorkami zostają ciekawe kobiety, których dokonania śledzisz w social mediach, ale przeważnie na zdjęciach możesz podziwiać klientki (i klientów) ORSKA oraz członkinie ORSKA Team Zostań z nami chwilę i zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy – słowo, że nie będziesz się nudzić;)

artystyczna biżuteria ORSKA biżuteria damska

 

Każdy człowiek ma w sobie pierwiastek kreatywności. My wiemy o tym doskonale, ale chcemy przekonać także Ciebie. Choć za każdą kolekcją stoi odmienna idea to wszystkie mają wspólny mianownik – charakterystyczny, odważny styl Anny Orskiej. Możesz swobodnie łączyć ze sobą wzory z różnych kolekcji, miksować kolory i faktury, regulować długości i zamieniać wisiory. Możesz też modyfikować niektóre modele kolczyków poprzez dołożenie zawieszki (jak w kolekcji Frost) lub ściągnięcie podwieszanych elementów (jak m.in. w przypadku kolczyków z kolekcji Vintage lub Plantis). Łącz i mieszaj! Nasze bransoletki dobrze czują się w towarzystwie innych bransoletek – zmultiplikowane kompozycje przyciągają uwagę, spróbuj. Z kolei owadzie piny z kolekcji Insekty lubią występować w stadzie – stwórz swoją własną kolonię mrówek i rój pszczół!

artystyczna biżuteria ORSKA biżuteria damska

 

Dołączając do ORSKA, nosząc naszą biżuterię na wiele odmiennych sposobów bawisz się z nami formą i materiałem. Mamy nadzieję, że czerpiesz z tego doświadczenia co najmniej tyle radości, co my.

artystyczna biżuteria ORSKA biżuteria damska

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium