ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Wartości ORSKA: Autentyczność 0
Wartości ORSKA: Autentyczność

W cyklu wartości ORSKA dzielimy się z Tobą ostatnim elementem wpisanym w nasze DNA: autentycznością. Jak ją rozumiemy i dlaczego towarzyszy nam na każdym etapie tworzenia? Dlaczego, obok odwagi, bycia razem, spełnienia i kreatywności, jest dla nas ważna? Na te pytania odpowiedzi udzielimy Ci w tekście, dlatego nie przestawaj czytać;)

Autentyczność jest ostatnią wartością, którą Ci przedstawiamy. Nie oznacza to jednak, że jest najmniej ważna. Być może jest dokładnie odwrotnie! Bycie sobą, robienie tego, co kochasz i co jest zgodne z tym, w co wierzysz, jest chyba najważniejszą wartością przyświecającą naszym działaniom. Ścieżkę rozwoju ORSKA wybraliśmy w zgodzie z przekonaniami projektantki Anny Orskiej i całego ORSKA Team. I choć nie jest to droga usłana prostymi rozwiązaniami, które niemal same się sprzedają, z dumą kroczymy właśnie nią. Oznacza to, że konsekwentnie nie wprowadzamy przecen i wyprzedaży; nie tworzymy przedmiotów w zgodzie z chwilowymi trendami, lecz szukamy ponadczasowych rozwiązań, i wreszcie: nie płacimy za rekomendacje. Dlatego jeśli zobaczysz nasze produkty w mediach, możesz być pewna, że to autentyczny wybór redakcji.

artystyczna biżuteria ORSKA, polska projektantka

Projektantka Anna Orska

Chcemy być autentyczni i szczerzy, dlatego nie tworzymy fikcyjnych rozwiązań, lecz szukamy jak najlepiej funkcjonujących pomysłów. I uczciwie Ci o nich opowiadamy: dzielimy się tym, co nam się udało i tym, co wymaga jeszcze udoskonalenia. Na przykład, nasze działania w „zielonym” kierunku. Otwarcie mówimy, że wybraliśmy metodę małych kroków, bo nie wszystkie rozwiązania można wprowadzić od razu. Stopniowo, lecz konsekwentnie zmieniamy nasze opakowania oraz poszukujemy nowych materiałów (zajrzyj do kolekcji New Stone z syntetycznym kamienieniem oraz kolekcji Baltica, w której znajdziesz kamień Mare powstały z morskich odpadów). Wdrażając kolekcję torebek VIVO uparcie poszukiwaliśmy innowacyjnych materiałów roślinnych, możliwie jak najbardziej przyjaznych środowisku. A te, które finalnie wykorzystaliśmy w projekcie, z dumą Ci przedstawiliśmy. Wiesz dokładnie, gdzie i w jaki sposób powstały. Nawet jeśli nasze małe działania nie odwrócą globalnego biegu wydarzeń, mamy przekonanie, że w obszarze, w którym możemy działać, robimy naprawdę wiele. I wierzymy, że to doceniasz.

 

artystyczna biżuteria ORSKA, wegańskie torebki

Torebka z kolekcji VIVO

Autentyczność w naszych działaniach dostrzeżesz także w social mediach. Zdjęcia, które znajdziesz na profilach ORSKA przedstawiają ludzi na co dzień noszących biżuterię projektu Anny Orskiej. Dzięki temu szczerze mogą ją prezentować. To kobiety i mężczyźni, w różnym wieku, w różnych rozmiarach i o różnych typach urody. Nierzadko znajdziesz tam naszych klientów, przyjaciół, a nawet nas samych. Oczywiście, zdarza nam się współpracować z profesjonalnymi modelkami, jednak niezwykle ważnym jest dla nas, byś mogła zobaczyć na naszych zdjęciach fajnych, „zwyczajnych” ludzi. I poczuć do nich sympatię;)

 

artystyczna biżuteria ORSKA

Sandra, członkini ORSKA Team, w naszej sesji lookbookowej

Autentyczność w wydaniu ORSKA to prawdziwe historie, które stoją za kolekcją i nieudawane zaangażowanie Ani na każdym polu działalności firmy. Kiedy czytasz na naszej stronie internetowej, że projektantka odlała jemiołę, którą wcześniej zerwała z wysokiego drzewa, a następnie nie mogła z niego zejść, to możesz być pewna, że tak właśnie było;) Pokazujemy ci inspiracje, proces projektowy i różne etapy powstawania biżuterii. Możesz też zajrzeć do naszej pracowni i poznać ludzi, którzy tworzą artystyczne precjoza. Wreszcie, możesz do nas napisać i zapytać niemal o wszystko – udzielimy odpowiedzi na każde pytanie, bo nie boimy się trudnych tematów. A jeśli czegoś nie wiemy, szczerze ci o tym powiemy.

 

artystyczna biżuteria ORSKA

Pracownia ORSKA

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium