ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Premiera kolekcji Baltica 0
Premiera kolekcji Baltica

Dwa wieczory pełne wrażeń! Dzielimy się z Wami wspomnieniami z poznańskiej i warszawskiej premiery kolekcji Baltica. Radość, która towarzyszyła pierwszemu (po wielu pandemicznych miesiącach) osobistemu spotkaniu z fanami ORSKA, nie mieści się na żadnej skali. Tęskniliśmy ogromnie!

artystyczna biżuteria ORSKA, biżuteria z bursztynem. projektantka Anna Orska

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy limitowana kolekcja biżuterii Baltica w końcu trafiła do butików! Niecodzienne połączenie bursztynu i kamienia Mare zasłużyło na niebanalną premierę - po wielu spotkaniach online mogliśmy zobaczyć się w realnej, nie wirtualnej, rzeczywistości. Dbając o to, by spotkanie było bezpieczne, zdecydowaliśmy się znacząco ograniczyć listę zaproszonych gości i przyjaciół. 

artystyczna biżuteria ORSKA, biżuteria z bursztynem
artystyczna biżuteria ORSKA

 W Warszawie spotkanie zorganizowane zostało w gościnnych murach MYSIA 3. Premierze towarzyszyła prapremiera dokumentu "Warsztaty świata - Anna Orska w Stolicy Bursztynu" przygotowanego przez telewizję TVN Style. Wieczór poprowadziła Monika Pieczyńska - Modrzejewska z Discovery Group, a Karolina Korwin Piotrowska przeprowadziła rozmowę z Anią Orską. Fascynujący to był wywiad! Dziennikarka wydobyła z projektantki wszelkie ciekawe anegdoty z procesu powstawania kolekcji. Wieczór uzupełniło menu inspirowane Bałtykiem przygotowane przez szefa kuchni Jerzego Nogala - goście dosłownie oszaleli na punkcie pomorskich gofrów, bo komuż nie kojarzą się one z dzieciństwem;) Zgromadzeni goście mogli uwiecznić swoją obecność pozując na tle ręcznie przygotowanej ścianki - pozując wśród fal metaforycznie zanurzali się w Bałtyku. 

artystyczna biżuteria ORSKA, biżuteria z bursztynem
artystyczna biżuteria ORSKA, biżuteria z bursztynem

 

Poznański wieczór spędziliśmy w Słodowni Starego Browaru. Podobnie jak w Warszawie zgromadzeni goście mogli nie tylko przymierzać biżuterię z najnowszej kolekcji Anny Orskiej, ale i przedpremierowo zobaczyć kolejny dokument z cyklu "Warsztaty świata". Całe 43 minuty filmu publika oglądała z uwagą, którą przerywały spontaniczne wybuchy radości, dzięki którym mamy pewność, że dokument się podobał:) Wieczór poprowadziła Monika Pawłowska, członkini zespołu ORSKA; goście chętnie tonęli w papierowych falach Bałtyku ze ścianki, a cały event uprzyjemniał wydobywający się z głośników szum morza.

 

artystyczna biżuteria ORSKA, biżuteria z bursztynem
artystyczna biżuteria ORSKA, biżuteria z bursztynem
biżuteria ORSKA, biżuteria z bursztynem
biżuteria ORSKA, biżuteria z bursztynem
artystyczna biżuteria, biżuteria ORSKA

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium