ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
ORSKA gościem targów w trakcie Paris Fashion Week 0
ORSKA biżuteria projektantka Anna Orska na targach w Paryżu
Biżuteria ORSKA na fashionweek w Paryżu
Biżuteria ORSKA na Paris Fashion Week

Paryż przyciąga nie tylko rzesze turystów marzących o zrobieniu sobie zdjęcia z wieżą Eiffla czy odwiedzeniu Mony Lisy w Luwrze. Jest także mekką dla wszystkich fanów mody, którzy z niecierpliwością wypatrują najnowszych trendów. Dwa razy do roku najważniejsi kupcy, styliści i dziennikarze z całego świata przybywają do stolicy mody, by obejrzeć pokazy kolekcji uznanych projektantów, odwiedzić zaprzyjaźnione showroomy oraz uczestniczyć w prestiżowych targach.

Biżuteria ORSKA na fashionweek w Paryżu

W dniach 27.09 – 30.09.2019 r. ORSKA zaprezentowała swoje kolekcje w ramach Targów TRANOI, które są częścią Paris Fashion Week. W zabytkowych wnętrzach Carrousel du Louvre pokazała inspirowane naturą kolekcje: Plantis, Apis, Thuja, Bery i Insekty. Projektantka wyeksponowała motywy roślinne na aranżacji wykonanej z ekologicznej tkaniny papierowej, które już niebawem będą standardem we wszystkich butikach marki. Slowfashion i odpowiedzialna moda marki ORSKA oraz inspiracja czystą doskonałością natury spotkały się z uznaniem organizatorów i odwiedzających.

Biżuteria ORSKA na Fashionweek w Paryżu

Paryska prezentacja kolekcji zorganizowana została przez Instytut Adama Mickiewicza pod marką Culture.pl i była częścią programu promującego polski design za granicą.

Biżuteria ORSKA na fashionweek w Paryżu
Ania Orska w Paryżu na targach biżuterii Tranoi
Culture.pl Adam Mickiewicz Institute

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium