ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Biżuteria z kolekcji Planits rozkwita w butikach! 0
Biżuteria z kolekcji Planits rozkwita w butikach!

Królestwo roślin jest bardziej rozległe, niż jakakolwiek inna monarchia. Mimo różnorodności roślin wiele z nich podziela umiejętność rozwijania kwiatów. Aromatyczne pąki nie tylko pozwalają im przetrwać - mają też niezwykły urok. Kwiaty na całym świecie oczarowują ludzi od pokoleń.

ORSKA uformowała już zdrowe pędy i silne liście, zatem przyszedł czas na pełen rozkwit. Projektantka Anna Orska, jako zdeklarowana entuzjastka wszystkich rodzajów kwiatów, wybrała czternaście gatunków. Znalazły się wśród nich zarówno klasyki polskich pejzaży, takie jak mak polny, rzepak czy kwiat wiśni, jak i bardziej egzotyczne rodzaje, z orchideą, frezją czy fuksją na czele.

artystyczna biżuteria ORSKA biżuteria damska

Odręczne szkice przekształciła w papierowe modele, które następnie wycięła z równej blachy i skręciła zegarmistrzowskimi śrubami, niczym misterne blaszane origami. W ten sposób ORSKA rozwinęła liczne odmiany kolczyków, broszek i naszyjników.

artystyczna biżuteria ORSKA biżuteria damska

Projekty przykuwają uwagę graficzną elegancją. Nie bez przyczyny kwiaty są obecne przy najważniejszych okazjach w życiu. Doskonale podkreślają kobiecą urodę, a gdy zgodnie z rozczulającym zwyczajem trafią w butonierkę gentelmana, akcentują jego męską elegancję. Nieprzypadkowo atlas roślin marki ORSKA rozkwita na jesień. Ma on tę zaletę, że jest niewrażliwy na zmiany pór roku. Podczas gdy w letnich miesiącach warto cieszyć się żywymi roślinami, ORSKA postanowiła zadbać by i w tych zimniejszych ich nie zabrakło.

 

artystyczna biżuteria ORSKA biżuteria damska

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium