ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
NANO - futurystyczna inspiracja stylistyką ART DÉCO 0
NANO - futurystyczna inspiracja stylistyką ART DÉCO

W butikach ORSKA pojawiła się ażurowa biżuteria w geometrycznych kształtach. Kolekcja Nano na podobieństwo stylu art déco, łączy uznanie dla eleganckiej sztuki przeszłych epok, z entuzjazmem dla nowoczesności, wyrażonym przez inspiracje konstrukcyjnymi elementami hardware, wszechobecnej technologii.

artystyczna biżuteria ORSKA biżuteria damska

Nad kolekcją Nano można stoczyć wiele ożywionych dyskusji poszukując inspiracji, która zdecydowała o jej powstaniu. Nie od razu jest jasne czy koncepcja zakiełkowała pod wpływem twórczości Fritza Langa z ubiegłego wieku, czy też współczesnych dzieł Georga Lucasa. Być może jest ona rezultatem spojrzenia na panoramę Nowego Yorku z wyróżniającymi się Chrysler Building i Empire State Building. Geometryczne linie ażurów nasuwają także skojarzenia z rysunkiem technicznym, czy układem elektronicznych przewodów. W rzeczywistości kolekcja Nano czerpie z różnych dziedzin i stylistyk tworząc nowoczesne eleganckie formy, intensywnie przyciągające wzrok. Wszystkie modele zostały wykonane z alpaki, a następnie wykończone ręcznie w dwóch wersjach kolorystycznych - w odcieniach srebra i grafitu. Misterne ażurowe kształty nadzwyczajnie wybijają się na monochromatycznym tle, z prostej kreacji tworząc wysublimowaną kompozycję.

artystyczna biżuteria ORSKA biżuteria damska

Każda epoka niesie ze sobą wiele wspaniałości. Biżuteria z kolekcji Nano syntetyzuje entuzjazm dla wybitnych artystycznych stylów minionych czasów, jak i estetyki współczesnego przemysłu technologicznego, z niecierpliwością oczekując kolejnych projektowych nowości.

artystyczna biżuteria ORSKA biżuteria damska
artystyczna biżuteria ORSKA biżuteria damska
artystyczna biżuteria ORSKA biżuteria damska

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium