ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Mineralogiczne bogactwo Ziemi w kolekcji Terra 0
Mineralogiczne bogactwo Ziemi w kolekcji Terra

Terra to łacińska nazwa Ziemi. Mineralogiczne skarby, które skrywa w swoim wnętrzu nasza planeta zainspirowały nas do stworzenia limitowanej kolekcji naszyjników z kamieniami naturalnymi w roli głównej. Okazałe bryły o wyraźnym szlifie, oprawione w mosiężne ramy i powieszone na długich łańcuchach to klasyka projektów ORSKA. Tym razem przygotowaliśmy trzydzieści naszyjników, z których każdy jest unikatem.

Unikatowy naszyjnik z kamieniem naturalnym z kolekcji Terra marki ORSKA biżuteria

W kolekcji znalazły się przezroczyste minerały z barwnymi inkluzjami i wrostkami, które pozorną niedoskonałość kryształu górskiego przekształcają w jego największy atut, oraz czarne onyksy, ametysty, kwarce dymne i różowe. Struktura kamienia jest jak odcisk palca - dodaje charakteru i czyni każdy egzemplarz niepowtarzalnym.

Unikatowy naszyjnik z kamieniem naturalnym z kolekcji Terra marki ORSKA biżuteria

Znawcy amuletów utożsamiają kryształ górski z czystością i wierzą, że ta odmiana kwarcu oczyszcza atmosferę, przywraca harmonię i kumuluje dobrą energię. Onyks powszechnie uważany jest za talizman siły i niezależności, zaś kwarc różowy zaleca się wszystkim samotnym, pragnącym miłości. Niezależnie od tego, czy wierzycie w ezoteryczne właściwości minerałów czy też nie, oryginalny design biżuterii ORSKA nie pozostawi Was obojętnym na ich czystą, surową urodę.

Unikatowy naszyjnik z kamieniem naturalnym z kolekcji Terra marki ORSKA biżuteria

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium