ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Inspiracje zebrane na łące 0
nowe rośliny w kolekcji Bery ORSKA biżuteria autorstwa Anny Orskiej

ORSKA zaprojektowała swój długowieczny zielnik. Ma tę przewagę nad tradycyjnym, że nie musi być podziwiany jedynie na kartach książki, rozdzielonych pergaminem. Można nim ozdobić własne ciało.

Biżuteria inspirowana naturą, ORSKA
Zielnik ORSKA - biżuteria inspirowana kwiatami

Dotychczas w zielniku, nazywanym też kolekcją Bery, znalazły się bogate zbiory roślin ogrodowych, leśnych, a nawet uprawnych. Tego lata nadszedł czas na powiększenie kolekcji o florę łąk i przydroży. Drobne pospolite kwiatki i pędy stały się bohaterami nowych wzorów i zwabiły sobie towarzystwo. Ich urok przyciągnął małe stadka żab, jaszczurek i ważek, które tak bardzo związały się z nowymi projektami, że stały się ich częścią. Krótka linia biżuterii, która dołączyła do kolekcji Bery, wzbogacona rubinami, hematytami i szafirami wyróżnia się lekkością i romantyzmem. Wzory biżuterii są propozycją dla każdej miłośniczki natury, a zwłaszcza tej miejskiej, która w codziennym pośpiechu tęskni za błogością pikników na łące.

Biżuteria artystyczna ORSKA inspirowana naturą
Biżuteria artystyczna ORSKA inspirowana naturąRóżnorodność nawet najbardziej prozaicznych roślin skłania Anię Orską do ciągłego rozbudowywania kolekcji. Jak sama mówi, jedną z jej największych inspiracji projektowych jest natura. Niezależnie od ewoluującego stylu i kolejnych trendów to się nie zmienia. Stara się co najmniej raz w roku wykorzystywać niezwykły potencjał natury, cały czas rozbudowując atlas roślin i zwierząt marki ORSKA.

Biżuteria inspirowana naturą, naszyjnik z ważką

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium