ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Dlaczego nie obniżamy cen z okazji Black Friday? 0
Dlaczego nie obniżamy cen z okazji Black Friday?

Informacje o zniżkach, rabatach i promocjach atakują nas z każdej strony, a intensywność działań promocyjnych jest tym większa, im mniej dni dzieli nas od Black Friday. Zanim jeszcze to „święto” (cudzysłów użyty nieprzypadkowo) stało się naprawdę popularne nie tylko za oceanem, ale i w kraju nad Wisłą, podjęliśmy w ORSKA decyzję, że nie będziemy w nim uczestniczyć. I kolejny już rok chcemy być konsekwentni.

W marce nie ma obniżek i przecen także z innych okazji. Cena naszego produktu nie może się zmieniać w zależności od dnia czy sezonu, bo koszt pracy specjalistów oraz koszty sprzedaży są stałe. A to właśnie te czynniki mają wpływ na jego końcową wysokość. Cenimy pracę wszystkich zaangażowanych w proces twórczy i staramy się ich godnie wynagradzać. Nasza biżuteria to nie jest produkt masowy, to efekt ręcznej pracy tworzony ze starannością i czułością przez wiele godzin. Zanim trafi do butiku, a następnie w Wasze ręce, kilka osób z uważnością go tworzy, wykańcza i pakuje. Wierzymy, że ta praca ma wysoką wartość, a specjalistyczną, fachową wiedzę i umiejętności należy rzetelnie honorować.

 

Biżuteria Orska, ręcznie robiona biżuteria artystyczna

Nadmierna, nieprzemyślana konsumpcja nie jest w zgodzie z naszym DNA. Zależy nam na tym, byście sięgali po naszą biżuterię w sposób przemyślany i zrównoważony. Biżuteria jest nośnikiem pięknych emocji, a z czasem i wspomnień. Ma służyć nam przez więcej niż jeden sezon. Z tego też powodu, tworzymy przedmioty ponadczasowe, nie ulegając krótkotrwałym trendom. Chcemy pomóc Wam wyrazić siebie, podkreślić charakter i budować styl, który szybko nie przeminie.

Dziękujemy, że doceniacie nasz wysiłek.

P.s. Wiemy, że wiele/wielu z Was czeka na okazję, by móc zakupić biżuterię ORSKA po niższej cenie. Chcąc pozostać wiernym swoim ideałom a jednocześnie wyjść na przeciw Waszym pragnieniom, raz w roku robimy wyjątek od reguły we współpracy z magazynem Twój Styl. 

P.s2 Jeśli macie ochotę przekonać się jak wygląda nasza pracownia i kto tworzy biżuterię Orska wystarczy kliknąć tuZapraszamy Was w wirtualną podróż po zakamarkach naszego warsztatu.

 

Biżuteria Orska, ręcznie robiona biżuteria artystyczna

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium