ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Butik ORSKA w Elektrowni Powiśle w Warszawie 0
Butik ORSKA w Elektrowni Powiśle w Warszawie

Historia Elektrowni Powiśle liczy ponad sto lat. W zabytkowych budynkach, z których niegdyś dostarczano zasobów energii mieszkańcom Warszawy, stworzono nowoczesne miejsce łączące w sobie funkcje biurowe, kawiarniane i handlowe. W kompleksie efektownie łączącym przeszłość z teraźniejszością Anna Orska otworzyła swój kolejny butik. To już drugie miejsce na mapie Warszawy (obok butiku w alternatywnym domu handlowym MYSIA 3), w którym możecie znaleźć jej autorską biżuterię.

biżuteria artystyczna ORSKA, nowy butik w Warszawie Elektrownia Powiśle

Wnętrze butiku utrzymane jest w charakterystycznej dla ORSKA biało–grafitowej tonacji. Z pewnością bez trudu rozpoznacie geometryczne kubiki, na których artystka prezentuje owoce swojej pracy. Nowością we wnętrzu są stalowe konstrukcje, za które odpowiedzialne jest Patyk Studio – grafitowa stal podkreśla industrialny charakter butiku i współgra z estetyką całego budynku. Uwagę przykuwa witająca wchodzących instalacja podwieszona na specjalnej konstrukcji – las dłoni w różnych odcieniach szarości w oryginalny sposób eksponuje biżuterię.

biżuteria artystyczna ORSKA, nowy butik w Warszawie Elektrownia Powiśle

Głównym bohaterem jest oczywiście biżuteria. W butiku w Elektrowni Powiśle znajdziecie wszystkie kolekcje, z których artystka jest znana. Okazałe naszyjniki z kolekcji PERU i MEKSYK prezentują swe wdzięki w specjalnie stworzonych szafach ekspozycyjnych projektu Andrzeja Kałużnego. Kolekcję Plantis odnajdziecie wśród papierowych, przestrzennych pierwowzorów, zaś złotej bąbelkowej Sody szukajcie wśród opiłków mosiądzu przywiezionych prosto z poznańskiej pracowni ORSKA.

Wisienką na torcie jest wygodne położenie obiektu - lokalizacja w sercu miasta, tuż przy Wiśle i Centrum Nauki Kopernik. Przy okazji spaceru Bulwarami wiślanymi nie zapomnijcie nas odwiedzić. Zapraszamy serdecznie!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium