ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Adoptuj Pszczołę - Złota Pszczoła dla Greenpeace 0
ORSKA biżuteria kolekcja Apis autorstwa projektantki Anny Orskiej

Trwa szósta edycja akcji Greenpeace Adoptuj Pszczołę, dzięki której Polska staje się krajem coraz bardziej przyjaznym owadom zapylającym. W tym roku po raz pierwszy Greenpeace proponuję pszczołę niewirtualną, pszczołę, w której projekt zaangażowała się ORSKA. Anna Orska miała przyjemność przyczynić się do akcji, tworząc unikatowy wzór biżuterii wykonanej ze złota. Projektantka stworzyła nowoczesny i minimalistyczny wzór, w którym zamknęła piękno i delikatność pszczół, przypominając nam tym samym jak bardzo powinniśmy o nie dbać.

Adoptuj pszczołę - akcja Greenpeace- Orska biżuteria

Osoba, która wylicytuje pszczołę będzie mogła wybrać, czy stanie się ona delikatnym naszyjnikiem, bransoletką zgrabnie zdobiącą nadgarstek, zawieszką czy pinem. Możliwości są nieograniczone! Nie ważne jaką opcję się wybierze, złota pszczoła będzie niepowtarzalnym symbolem wsparcia, jakie osoba ją nosząca udziela prawdziwym pszczołom.

Aukcja złotej pszczoły trwa do 24 października 2018 roku, a całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc owadom zapylającym, niezwykle ważnym dla naszego środowiska.

Licytację można było znaleźć tutaj: http://bit.ly/Adoptuj_pszczole

 

 

Adoptuj pszczołę - akcja Greenpeace- Orska biżuteria

 

Adoptuj pszczołę - akcja Greenpeace- Orska biżuteria
Adoptuj pszczołę - akcja Greenpeace- Orska biżuteria
Wzór biżuterii w formie złotej pszczoły stworzony dla Greenpeace przez Annę Orską

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium