ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Biżuteria na Walentynki: prezent dla niego 0
Biżuteria na Walentynki: prezent dla niego

W dniu Świętego Walentego obchodzimy święto zakochanych, które dla wielu osób jest szczególną okazją do obdarowania osoby najbliższej sercu. I choć o ukochanych warto pamiętać każdego dnia i bez okazji zasypywać ich miłością i czułością, to dla tych, którzy 14 lutego chcieliby celebrować swoje uczucie w szczególny sposób, opracowaliśmy kilka podpowiedzi. ORSKA Team wybrał biżuterię projektu Anny Orskiej i uzupełnił swoje propozycje o najciekawsze podarunki od polskich rzemieślników. Gdybyś chciała/chciał wręczyć drobiazg swojemu mężowi, partnerowi, bratu, ojcu lub przyjacielowi to poniżej znajdziesz kilka sugestii, czym ich pięknie zaskoczyć.

Prezent pełen walentynkowych emocji — biżuteria z kolekcji Body (wybór Agaty z butiku w Starym Browarze)

Najpiękniejszym prezentem jest wspólnie spędzony czas i wspomnienia zbudowane na przygodach. By bliskość i czułość celebrować jeszcze bardziej, Agata wybrała karty dla par stworzone przez seksuolożkę Marlenę Jaszczak. „Zbliżenia” napisane inkluzywnym językiem, służą do pogłębienia relacji intymnej i poprawy rozmów z partnerem. Karty utworzą ciekawy zestaw z pinem z kolekcji Body. Artystyczna biżuteria w kształcie kobiecej sylwetki dobrze rezonuje z odkrywaniem siebie i własnego ciała.

ORSKA biżuteria pin z kolekcji Body na walentynkowy prezent dla niego

Prezent przygotowany na specjalne życzenie — biżuteria z kolekcji Revolt (wybór Lilianny z butiku w Starym Browarze)

Najbardziej osobisty jest prezent personalizowany. Bransoletka z kolekcji Revolt to zaproszenie do stworzenia swojej dedykacji. Na jej powierzchni możesz wybić słowa lub liczby, które będą kojarzyć się z Tobą, Wami lub waszymi momentami pełnymi radości. Do bransoletki Lilianna dobrała bombę kąpielową firmy La bomba. Szeroki wybór kolorów i zapachów umożliwi Ci wybór zgodny z preferencjami Twojego Walentego.

ORSKA biżuteria bransoletka z kolekcji Revoltna walentynkowy prezent dla niego

Prezent stworzony z pasji — biżuteria z kolekcji Plantis (wybór Pauli z butiku na Mysiej 3)

Paula wybrała prezent dla podróżnika i wielbiciela pieszych górskich wycieczek. Amatorów wypoczynku w chmurach ucieszy pin inspirowany kształtem miłosny górskiej, charakterystycznej rośliny Tatr. Ręcznie robiony pin znajdziesz w kolekcji Plantis. Możesz wybrać mniejszą lub większą jego wersję. Albo zestawić kilka sztuk obok siebie, przenosząc klimat górskiego pejzażu do garderoby obdarowanego. Do pinu dobierz plakat „Tatry” autorstwa Sylwii Szyrszeń-Jaskierskiej lub inny, przedstawiający bliskie Wam miejsce. W gościnnych przestrzeniach internetowego sklepu Wallbeing, świątyni plakatów stworzonej przez Kasię Głogowską, znajdziesz wiele unikalnych propozycji.

ORSKA biżuteria pin z kolekcji Plantis na walentynkowy prezent dla niego

Prezent wypełniony dźwiękami - biżuteria z kolekcji Vintage (wybór Eweliny z butiku na Mysiej 3)

Jeśli wiesz, co ukochanemu w duszy gra, możesz podarować mu płytę. By muzyka zawsze towarzyszyła Wam w pięknych momentach, Ewelina wybrała winyl „Męskie Granie” z oferty Asfalt Shop. Dobry sklep z muzyką i winem znajdziesz na Mysiej 3 w Warszawie, ale zawsze też możesz odwiedzić go online. Ewelina uzupełniła muzyczny pomysł o naszyjnik z kolekcji Vintage. Stare mechanizmy zegarowe zatopione w żywicy tworzą oryginalną zawieszkę i przypominają, że szczęśliwi czasu nie liczą.😉

ORSKA biżuteria naszyjnik z kolekcji Vintage na walentynkowy prezent dla niego

Prezent z przymrużeniem oka — biżuteria z kolekcji Insekty (wybór Victorii z butiku w Elektrowni Powiśle)

Victoria postawiła na elegancję! Na walentynkowy prezent poleca spinki mankietowe w kształcie ćmy z kolekcji Insekty. Klasyczny dodatek w nowoczesnej interpretacji doda garniturom świeżości i humoru. Do spinek idealnie pasuje poszetka, najlepiej personalizowana. W zakładzie krawieckim Rzeszutko & Krupa przez dziesięciolecia najmodniejsi kawalerowie z Poznania i okolic szyli garnitury i dodatki. Dziś w rodzinnym zakładzie możesz m.in. nabyć online jedwabną poszetkę z wyszytymi inicjałami obdarowanego. Wierz nam, każdy elegant doceni taki podarunek.

 ORSKA biżuteria spinki mankietowe z kolekcji Insekty na walentynkowy prezent dla niego

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium