
Kolczyki z perłami i czarną laką z kolekcji Vietnam
towar niedostępny
Opis
- 70% laka, 10% perły, 10% perły Swarovski Elements, 5% mosiądz, 5% srebro
- Całkowita długość kolczyków wynosi 7 cm
- Szerokość ok. 1 cm
- Sztyft jest wykonany ze srebra
Biżuteria inspirowana kulturą Azji
Wiszące kolczyki na sztyft powstały z wykorzystaniem elementów, które Anna Orska zaprojektowała podczas podróży do Wietnamu. Elementy zostały wykonane przez lokalnych rzemieślników z zastosowaniem techniki lakowania, której korzenie sięgają sześciu tysięcy lat. Charakterystyczne wzornictwo, a także wyrazista kolorystyka czerni i bieli, ukazują współczesną interpretację azjatyckiej sztuki według artystki.
Długie kolczyki są inkrustowane roślinnymi wzorami, ręcznie wycinanymi z masy perłowej. Zdobienie zatopiono w czarnej lace o wysokim połysku. Lekkie kolczyki oprawiono w mosiądz i ozdobiono perłami słodkowodnymi oraz perłami Swarovski Elements. Artystyczna biżuteria podkreśli rysy twarzy i optycznie wydłuży szyję. W komplecie z czarno-białym naszyjnikiem z tej samej kolekcji stworzy komplet, który doda elegancji każdej stylizacji.
Kolczyki wykonano w limitowanej ilości. Perłowe zdobienie zostało wykonane ręcznie, zatem może różnić się nieznacznie od przedstawionego na zdjęciu.