Blog

Nowy gatunek w autorskiej gromadzie Insektów od ORSKA

23.06.2017
Od pojawienia się Insektów wśród projektów ORSKA, nie tylko bezpowrotnie przepadł lęk przed nimi, ale też narodziła się szczera sympatia. Uczucie na tyle silne, że Anna Orska postanowiła poszerzyć swą gromadę owadów o nowy gatunek.

​Nano - Futurystyczna inspiracja stylistką art déco

02.06.2017
W butikach ORSKA pojawiła się nowa ażurowa kolekcja biżuterii w geometryczna kształtach. Kolekcja Nano na podobieństwo stylu art déco, łączy uznanie dla eleganckiej sztuki przeszłych epok, z entuzjazmem dla nowoczesności, wyrażonym przez inspiracje konstrukcyjnymi elementami hardware, wszechobecnej technologii.

Biżuteryjny zielnik ORSKA

11.05.2017
ORSKA zaprojektowała swój długowieczny zielnik. Ma tę przewagę nad tradycyjnym, że nie musi być podziwiany jedynie na kartach książki, rozdzielonych pergaminem. Można nim ozdobić własne ciało.

Biżuteria stworzona w 3D

20.04.2017
Orska oswoiła technologię druku 3D. Posługuje się nią w swoich projektach już od 5 lat. Druk 3D jest coraz powszechniejszym zjawiskiem zatem warto wiedzieć jak dokładniej wygląda wykorzystanie tej współczesnej technologii, chociażby w tworzeniu biżuterii. Czy możliwe jest połączenie tradycyjnego warsztatu jubilerskiego i nowoczesnych, zaawansowanych rozwiązań zachowując rzemieślniczy charakter tworzonych projektów?

Historia powstania kolekcji Bali

29.03.2017
Ruszając w świat należy ostrożnie przemyśleć swoją decyzję. To niemal pewne, że po pierwszej podróży nie będzie już odwrotu i konieczne będą kolejne wyprawy. Jeśli nie chcesz już zawsze mieć wrażenia, że różne zakątki Świata na ciebie czekają, a ty ciągle spóźniasz się na ich spotkanie, najlepiej nie opuszczaj swojego kawałka Ziemi. Raz obudzona pasja podróżowania może już nigdy nie dać spokoju.

Pressday kolekcji Bali na Mysiej 3

16.03.2017
​Po wielu miesiącach wysiłków, ciągłego podnoszenia poprzeczki, gonienia za celami, które wciąż się oddalają, nareszcie pakujesz plecak i wsiadasz w samolot. Bilety na ten lot miałeś od miesięcy. Już tyle razy sprawdzałeś czy nie zginęły, że niełatwo je rozczytać. Ale doczekałeś się, już lecisz. A jutro lądowanie na egzotycznej wyspie. A teraz wyobraź sobie, że na tę egzotyczną wyspę lecisz pracować. Co ciekawe czujesz z tego powodu kosmiczną radość i ekscytację. Nie masz pojęcia co się stanie, ale coś na pewno się stanie.

Wspieramy najlepszych przyjaciół człowieka ;)

03.02.2017
ORSKA wspólnie z Ogólnopolską Fundacją NaszeZoo.pl zainicjowała akcję zmierzającą do wspierania zwierząt, które doznały nieszczęść w wyniku zdarzeń losowych lub celowej działalności człowieka.

Anna Orska w Dobrym Wnętrzu

04.01.2017
Jeżeli chcecie zobaczyć jedno z tych najbardziej lubianych przez Anię Orską miejsc na Ziemi, zachęcamy do przeczytania styczniowego numeru Dobre Wnętrze. W końcu wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! ;)

Szczęśliwego Nowego Roku!

01.01.2017
Jeszcze raz wszystkiego dobrego! My wkraczamy w ten nowy rok z mnóstwem pozytywnej energii i masą nowych pomysłów. :) Zresztą wiecie, że kreatywność Ani jest nieobliczalna ;)

Wspaniałych Świąt!

22.12.2016
Kochani, cały ORSKA team życzy Wam mnóstwo szczęścia i miłości na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Spędźcie te dni w atmosferze rodzinnego ciepła, życzliwości i spokoju, wśród wszechobecnego aromatu pomarańczy, pierników i grzanego wina. Z całego serca życzymy Wam kompletnego braku umiarkowania w jedzeniu i picu ;) A pod choinką niech spocznie góra, prezentów spełniających marzenia. P.S. Jeśli nie byliście grzeczni, szybko błagajcie o przebaczenie, może Mikołaj jeszcze da się przekonać ;) Wesołych Świąt! ORSKA team