Blog

Pressday kolekcji Bali na Mysiej 3

16.03.2017
​Po wielu miesiącach wysiłków, ciągłego podnoszenia poprzeczki, gonienia za celami, które wciąż się oddalają, nareszcie pakujesz plecak i wsiadasz w samolot. Bilety na ten lot miałeś od miesięcy. Już tyle razy sprawdzałeś czy nie zginęły, że niełatwo je rozczytać. Ale doczekałeś się, już lecisz. A jutro lądowanie na egzotycznej wyspie. A teraz wyobraź sobie, że na tę egzotyczną wyspę lecisz pracować. Co ciekawe czujesz z tego powodu kosmiczną radość i ekscytację. Nie masz pojęcia co się stanie, ale coś na pewno się stanie.

Wspieramy najlepszych przyjaciół człowieka ;)

03.02.2017
ORSKA wspólnie z Ogólnopolską Fundacją NaszeZoo.pl zainicjowała akcję zmierzającą do wspierania zwierząt, które doznały nieszczęść w wyniku zdarzeń losowych lub celowej działalności człowieka.

Anna Orska w Dobrym Wnętrzu

04.01.2017
Jeżeli chcecie zobaczyć jedno z tych najbardziej lubianych przez Anię Orską miejsc na Ziemi, zachęcamy do przeczytania styczniowego numeru Dobre Wnętrze. W końcu wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! ;)

Szczęśliwego Nowego Roku!

01.01.2017
Jeszcze raz wszystkiego dobrego! My wkraczamy w ten nowy rok z mnóstwem pozytywnej energii i masą nowych pomysłów. :) Zresztą wiecie, że kreatywność Ani jest nieobliczalna ;)

Wspaniałych Świąt!

22.12.2016
Kochani, cały ORSKA team życzy Wam mnóstwo szczęścia i miłości na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Spędźcie te dni w atmosferze rodzinnego ciepła, życzliwości i spokoju, wśród wszechobecnego aromatu pomarańczy, pierników i grzanego wina. Z całego serca życzymy Wam kompletnego braku umiarkowania w jedzeniu i picu ;) A pod choinką niech spocznie góra, prezentów spełniających marzenia. P.S. Jeśli nie byliście grzeczni, szybko błagajcie o przebaczenie, może Mikołaj jeszcze da się przekonać ;) Wesołych Świąt! ORSKA team

Butik ORSKA w Palma de Mallorca

06.12.2016
​Anna Orska swoimi charakterystycznymi projektami zapracowała na miano jednej z najbardziej kreatywnych projektantek biżuterii w Polsce. Mimo to nie zwalnia obrotów i wciąż poszukuje kolejnych wyzwań. Postanowiła zatem otworzyć autorski butik również poza granicami kraju. W rezultacie 25. listopada odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego zagranicznego butiku ORSKA w Palmie na hiszpańskiej Majorce.

Premiera kolekcji Nepal

04.11.2016
Pod koniec listopada miała miejsce długo wyczekiwana premiera azjatyckich projektów marki ORSKA. Minionej wiosny, w małej wiosce niedaleko Katmandu, Ania Orska projektowała i tworzyła prototypy biżuterii do kolekcji Nepal. Jesienią nadszedł czas aby rezultaty tej pracy zagościły w naszych butikach.

Press Day AW16/17

22.09.2016
​Jesień już czuć w powietrzu a wraz z nią nadszedł nowy sezon w świecie mody. Czas zatem na prezentację trendów AW16/17. Szesnastego września podczas press day domu handlowego Mysia 3, ORSKA miała przyjemność przedstawić przedpremierowo dwie nadchodzące kolekcje.

Nowy lookbook ORSKA - czyli o współpracy z Anną Halarewicz

01.09.2016
​ Nienoszona biżuteria mimo, że piękna, pozostaje jedynie przedmiotem. Dopiero w użyciu zyskuje nową jakość, zaczyna żyć życiem jej właściciela. Dźwięczy, odbija światło słoneczne i błyszczy z pełną mocą. Natomiast właściciel biżuterii dzięki niej podkreśla swoją urodę, eksponuje indywidualizm, a nawet wyraża wartości. Tak powstaje zgrabny efekt synergii człowieka z przedmiotem. Należy jednak pamiętać, że biżuteria służy przede wszystkim do ozdoby ciała. Jej użytkownik zawsze powinien pozostać na pierwszym planie.

Żniwa u ORSKIEJ

11.08.2016
Już początek sierpnia, a zatem najwyższy czas abyśmy i my zaczęli nasze żniwa! W butikach pojawiła się nasza najnowsza linia biżuterii, która jest kontynuacją kolekcji Berry. Seria składa się z 12 modeli inspirowanych kłosami żyta i pszenicy.